2023/11/30

 

TARYBOS POSĖDIS VYKS NUOTOLINIU BŪDU

Paskelbus visoje Lietuvoje karantiną dėl koronaviruso grėsmės keičiasi ir rajono Tarybos posėdžio organizavimo tvarka.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Algirdas Notkus, laikinasis rajono meras, informavo, kad šiandien, kovo 17 dieną, Lietuvos Respublikos Seimas svarstė Vietos savivaldos įstatymo pakeitimus. Ypatingos skubos tvarka patvirtintas projektas, kad posėdžiai gali būti organizuojami nuotoliniu būdu realiu laiku elektroninėmis ryšio priemonėmis. Priimant Savivaldybės tarybos sprendimus tokiu būdu, turi būti užtikrintas Savivaldybės tarybos nario tapatybės ir jo balsavimo rezultatų nustatymas.

„Pasirašiau atitinkamą potvarkį, kad Tarybos nariai raštu pateiks atsakymą, kokia jų nuomonė svarstomais klausimais, ar jie pasisako už, ar prieš, ar susilaiko, ar nusišalina priimant sprendimą.

Tarybos nariams jau išsiųsta posėdžio darbotvarkė ir visi dokumentai, susiję su svarstomais klausimais. Jų atsakymų lauksiu iki kovo 19 d. 8 val. Tarybos posėdis prasidės tą pačią dieną kaip visada 9 val., bet bus transliuojamas iš Kupiškio rajono savivaldybės salės elektroninėmis ryšio priemonėmis.

Šį posėdį vesiu vienas. Bus paskelbta, kaip balsavo Tarybos nariai ir koks priimtas sprendimas. Jei Tarybos nariai bus pateikę komentarų dėl nagrinėjamų klausimų, paskelbsiu ir juos“, – sakė A. Notkus.

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • MAN TINKA PROTAS,O NE BEGALVIAI

  • Demokratija tau netinka. Pasiilgai kietos rankos. Kažkada buvom.

  • MELSKIM DIEVĄ,KAD DIEVULIS MUMS GRĄŽINTŲ MERĄ,SU ŠITAIS MES ŽUVĘ.ČiA REIKIA PROTO,DRAUSMES iR DARBŠTUMO.DEJA DABAR PALAIDA BALA,O JI MUMS PRAŽUTIS IR DAR KARTĄ PRAŽUTIS.PAMINĖSITE MANO ŽODĮ

    • Nebeišgirs tavęs dievulis ir tai puiku.O jei galvoji kad Bardauskas būtu laužęs karantino taisykles,tai vargu…

Rekomenduojami video