2024/02/27

 

DRĄSIAUSIŲ, STIPRIAUSIŲ IR VIKRIAUSIŲ PAGERBIMO VAKARAS

Sausio 24 dieną per labiausiai nusipelniusių rajono sportininkų apdovanojimus nuskambėjo daugiau kaip šešiasdešimt Kupiškio kraštą garsinančių pavardžių. Nuotraukoje – geriausi sporto klubų sportininkai. Autorės nuotrauka

Praėjusio penktadienio vakarą praūžė 2019 m. geriausių rajono sportininkų apdovanojimai. Kupiškio kultūros centro didžiojoje salėje pagerbta daugiau nei šešiasdešimt nusipelniusių krašto sportininkų.

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Sporto klubų vadovai, treneriai, sporto pedagogai ir kūno kultūros mokytojai pateikė pretendentų į geriausių 2019 metų rajono sportininkų gretas sąrašus. Siūlomus kandidatus vertino komisija, kurią sudarė pirmininkas Savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai mero pareigas einantis Algirdas Notkus, Savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Vytautas Knizikevičius ir Kūno kultūros ir sporto centro atstovai – direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti direktoriaus pareigas Ingrida Tuskienė, pavaduotojas Zigmas Paulauskas ir administratorė Oksana Morkvėnienė.

Skaitykite sausio 28 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Nesuprantu,straipsnis apie apdovanotus sportininkus,o kazkodel komentarai tik apie viena persona…neturit ka rasyti,nerasykit..ypac apie ja…kokia dar mociute,anuku nemacius..jai neidomu..suknele gal ir grazi..figura gera,nu bet galvoj smegenu nerasta..vaikai numesti,del turko 23metu…

  • Siūlyčiau patausoti savo nervus ir sveikata. Nei čia tamstos bėdos nei džiaugsmai. Savo gyvenimus gyvenkit ir bus ramu. Jei kas įdomu ateikit pas mane, aš asmeniškai papasakosiu Jums viską. Na kad aš šito kaimo žvaigždė aš jau supratauAčiū visiems už dėmesį. Kviečiu šeštadienį į Uteną į Lkff apdovanojimus. Bus smagu

   • Zvaigzde tu zvaigzde:)))) 70proc kupiskio zvengia is taves…20per daug protingi, net dometis tavim ir negaista laiko ,net pazvengti,o 10 tie ,kurie galvoja,kad tu faina,nes turbut tau is ju ko nors reikia,ar dar tik reikes,tai pasmailinus savo balsesi suoki,kokia tu nukentejus,kaip visi tau pavydi…tai va,ir as nebegaisiu laiko del supuvusio zmogaus

    • Jei išmesti iš galvos pyktį, pavydą, aroganciją
     ir mėgautis savo gyvenimu
     tai netyčia galima tapti laimingu…

 • Fifa-tai tarprautinė futbolo federacija, o barbarizmas fyfa, tai viduje apytuštė, arba visai tuščia moteris, perdėtai daug dėmesio skirianti savo išvaizdai, kuri reikalinga vyrų medžioklei, dėl naudos.

  • Tegul tik būna daugiau tokių fyfų. Atsirado viena, tai dabar vyrai negali akių atitraukti, seilę varvina.

 • Visi mes morime atrodyti kuo jaunesni, tik ne visiems tam užtenka valios. Todėl ir atsiranda tokių nukarusiais pilvais, nepatrauklių moteriškių kurios iš pavydo negali žiūrėti į gražiau ir jaunatviškiau už jas atrodančias bendraamžias.

 • Jolitos grožis yra Dievo dovana, o jaunatvikumas sunkaus darbo ir nuolatinės priežiūros rezultatas. Tai paprasta, maloniai bendraujanti, ne pasikėlusi ir ne arogantiška ir tikrai ne savo kūno kulto vergė, kaip,ne kai kurios pyfos.

  • Prajuokinai, pyfa. Gal būt norėjai parašyti fifa …

 • Šaunuolė, Jolita . Atrodai, kaip 30 metų ir tavo grožis yra natūralus. Neimk į galvą tų komentarų. Įtariu,kad tie, kurie tave įžeidinėja, susitikę „įjungtų“ šypsenas ir meilikautų. Nieko nėra baisiau už melagius ir apsimetėlius, kuriems vietoj veidų- kaukės. O labiausiai , matyt, pavydi tos moteriškatės, kurių veidelių fasadų, jau nebepataiso jokia dirbtinė „renovacija“.Čia ne vyrai kritikuoja- patikėk. Juk apie plėšytus džinsus- nei žodelio.
  P.S. Merginos su šviesiu sijonu, sijonėlis trupmesnis, bet kažkodėl niekam neužkliuvo…

  • Nuoširdus Ačiū

  • Neužkliuvo, nes skoningesnis.

   • Stiliaus žinovas,, 🙂

 • Gal ir reiketu moteriai pagalvot apie apranga, jaunystes nesugrazins sukneles,amzius daro savo, nuo jo nepabegsi. Kita vertus, is kur zmonems tiek neapykantos, tik koks straipsnis apie ja, ir diskusija vyksta kelias dienas. Linkiu daugiau empatijos visiems.

  • Deja niekas man tikrai nepadiktuos madų ar stiliaus. Jei turit ką slėpti, turit kompleksus ar dar ką nors tai jau čia ne mano problema. Laidokit save, skaičiuoti metus, nusipirkit pagrabinę suknelę ir laukit mirties… Aš gyvenu kitaip ir taip kaip aš noriu. Labai greitai aš jus išlaisvinsiu nuo tų kančių matyti mane. Ačiū visiems kas prie to prisidėjo. Aš tikrai labai labai laiminga.

   • ŠAUNUOLĖ

 • Šaunuolė esi, Jolita. Nenusimink, daug yra žmonių, kurie tau pavydi kaip tu atrodai ir ką tu pasiekei. Jiems dar toli iki tavęs, todėl ir bando kaip nors įkąsti. Daryk tai kas tau patinka ir nekreipk dėmesio į tokias šlykštynes.

  • Ačiū. Aš tikiu kad yra Kupiškyje nuostabių žmonių. Ir tegul tas šaukštas deguto nesugadina to kas yra gražaus. Toliau gyvenam kaip gyvenom ir ne leiskim piktuoliams ir pavyduoliams pasisemti energijos iš mūsų. Mes stiprūs ir mes geriausi

   • Teisingai, gyvenam toliau kaip gyvenom. Kam nepatinka, tegul nežiūri ir neskaito. Gal tada ir pavydo nebus.

   • Miela Jolita. Esat šauni moteris, stiprios valios, darbšti ir velnioniškai graži. Tokioms dažniausiai pavydima ir ant jų pilamas degutas, kad tos nevykėlės baltesnės atrodytų. Nuoširdžiai patariu ateityje neskaityti komentarų, negadinti sau nuotaikos, nes piktų žmonių buvo ir bus. Juk lojantys šunis nesustabdo karavano. Sėkmės.

 • Sveiki visi. Noriu už bėgant įvykiams u_ akių paprašyti tolerancijos. Nors aš jau esu įpratusi prie įžeidinėjimų po kiekvienu straipsnių, bet… Turėkite saiką. Aš niekam bloga nepadariau, nieko iš jūsų neprašau ir į jūsų gyvenimus nelendu. Mano sportas, gyvenimas, apranga, elgesys ar dar kas nors yra mano asmeninis reikalas. Aš nesu nieko nei izeidus nei parašius kažką. Taip kad linkiu galvoti ką kalbate, rašote, nes taip tik zeminate save. Sėkmės visiems.

 • saunuoliai krastieciai musu, labai didziuojames. nu bet vienas zmogus kaip visada. jau mociute o elgias ir rengias kaip mergiote. vienu zodziu……

  • Sijonėlis vos tik, vos tik,
   Nori – uostyk,
   Nori – glostyk.

   • Labai gaila Jūsų nelaimingų žmonių. Tikrai vertėtų kreiptis į medikus… Bent jau pradėti gerbti save ir išlipti iš duobės kurioje esate pačiame dugne. Laimė yra džiaugtis ir didžiuotis savimi,ežeminti kitų. Žmogus yra laimingas, tada nemato kitų, jam tiesiog neįdomu… Man nuoširdžiai gaila Jūsų‍♀️Sėkmės.

  • Jeigu tu iš tikro Vilhelmas o ne Vilheima, tada galima nuspėti, kad tu esi impotentas. Na o jeigu tu esi Vilhelma, tada tu esi šlykšti pavyduolė kreivomis, galbūt celiulito paveiktomis, kojomis.

  • Kad visos močiutės būtų tokios, uch!!! Miela matyti tokią moterį, tuo labiau močiutę.

Rekomenduojami video