2023/05/30

 

UŽ PAVASARIŠKUS ORUS – ŽIEMIŠKOS ŠILDYMO KAINOS

Gedimino Bartuškos (ELTA) nuotrauka

Nors daugiabučių namų Kupiškyje gyventojai pasipiktinę per mėnesį dešimtimis eurų išaugusiomis šildymo kainomis,
AB „Panevėžio energijos“ atstovai tikina, kad už šilumą, palyginti su praėjusių metų žiema, gyventojai moka mažiau.
Gedimino Bartuškos (ELTA) nuotrauka

Praėjusią savaitę AB „Panevėžio energija“ paskelbė apie pasikeitusias klientų aptarnavimo grupės Kupiškyje patalpas. Ši naujiena „Kupiškėnų minčių“ skaitytojams nublanko pamačius gautas „karštas“ sąskaitas. Žmonės piktinosi didesnėmis gruodžio šildymo sąskaitomis. Brangiau už paslaugą mokėjo ir tie, kurie gyvena atnaujintame daugiabučiame name.

Kodėl šildymo kainos per mėnesį smarkiai šoktelėjo ir ko gyventojams tikėtis sausį?

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Šalta ir brangu

Kraštiečiuose gyvenančią Ritą šokiravo gauta gruodžio sąskaita už šildymą.

„Gyvenu atnaujinto daugiabučio namo keturių kambarių 74 kv. metrų bute. Dviejų kambarių beveik nešildome, tik retkarčiais šiek tiek įjungiame šilumą, kad drėgmė nesikauptų. Kitų dviejų kambarių radiatoriaus reguliatorius laikome atsuktus ne visu pajėgumu, radiatoriai vos šilti.

Lapkritį mūsų namas buvo beveik nešildomas, nes lauko temperatūra daug dienų buvo didesnė nei 10 laipsnių šilumos, o tokiu atveju namo šildymo sistema visai išsijungia. Tačiau mokestis už lapkritį buvo 47,40 Eur, o gruodį siekė 54,15 Eur“, – stebėjosi Rita.

Skaitykite sausio 21 d. „Kupiškėnų mintyse“

 

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Namu renovacija yra tik gyventoju mulkinimas.Tokio pat didumo kaip Kupiskis miestelyje,dvieju kambariu butas,jau buvo istiklintas balkonas ir sudeti plastikiniai langai,visa renovacija kainavo ne visai 4 tukstanciai euru.Kupiskyje tokio pat buto renovacija kainuoja apie 9 tukstancius euru.Namo sienos apklijuotos tokiu pat putplasciu.Kur nuseda pinigeliai,ar cia ne ta pati Lietuva.Ta pati tik rajonas kitas o skirtumas didelis.

  • Kuo daugiau bus renovuotų namų, tuo daugiau nerenovuotų namų gyventojai mokės už šildymą. Taip kad, ponai, suskubkite.

    • Nepamirškite,mokame už sunaudotą šilumos kiekį.Kiek namas sunaudos tiek ir mokės.O ką nerenovuotiėms namams bus kitas įkainis?

  • Gruodis +2 +6 78€ už šildymą. Kainos maisto produktų ir paslaugų kyla pastoviai. Atllyginimai nekyla visai. Ir mokam sistemos įkaitai..o kur dėtis, ne gi streikuoti… nepadoru kažkaip..

  • Ne toks jau menkas butas, o gruodis šaltesnis už lapkritį.

  • ar čia daug ? jokio vargo šilta

Rekomenduojami video