2023/02/03

 

GAMTAI NEKENKSMINGOS PREKĖS – KAINOS, NATŪRALUMO IR KOKYBĖS PUSIAUSVYRA

Sausio 9 d. grupė žmonių susirinko į piketą prie bendrovės „Grigeo“ būstinės Grigiškėse, kur ragino vartotojus nepirkti įmonės gaminamos produkcijos. ELTOS nuotrauka

Sausio 9 d. grupė žmonių susirinko į piketą prie bendrovės „Grigeo“ būstinės Grigiškėse, kur ragino vartotojus nepirkti įmonės gaminamos produkcijos.
ELTOS nuotrauka

Per šalį nuvilnijus naujienai, kad įmonė „Grigeo Klaipėda“ leido iš dalies nevalytas nuotekas į Kuršių marias, kai kurie prekybos centrai atsisakė pardavinėti „Gritės“ produkciją. Tebėra ir parduotuvių, kurių lentynose matyti šios įmonės produkcijos, o ir žmonės jas perka kaip pirkę.

Pakalbinti kupiškėnai išsakė savo nuomonę ir pastebėjimus atsakingo vartojimo tema – ar rinkdamiesi prekę atsižvelgia į jos saugumą gamtai.

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Būna ir blogiau

Kupiškyje gyvenanti Genovaitė Sokienė yra girdėjusi apie šį skandalą, bet „Gritės“ produkcijos neatsisakys.

„Esu pensininkė. Suprantu, kad darau negerai, tačiau kas mėnesį, gavusi kuklią pensiją, esu priversta skaičiuoti kiekvieną centą. Negaliu švaistytis pinigais. Mes, senjorai, ekologijos perversmo nebesukelsime. Seniau aplinką labiau tausojo. Nebuvo tualetinio popieriaus, susikarpydavome laikraštį ir buvo gerai. Celofaninių maišelių nebuvo, parduotuvėse viską vyniojo į popierių.

Dabar viskas kenkia. Visi žinome, kad beveik visi skalbimo milteliai – gryni chemikalai, bet negi kaip seniau gaminsimės šarmą iš pelenų“, – ironizavo G. Sokienė.

Skaitykite sausio 21 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Faktas kad negaila

  • Taip, taip, nebepirkit to šikpopierio iš gamtos niokotojų, geriau naudokitės kupiškėnų mintimis

  • Viską gerai pasakė, išskyrus, kad ne apie ekologiją skandalas, o apie tyčinį nuodijimą. Bet suprantama, nuodijo ne kupiškėnus, klaipėdiečių ar vilniečių negaila.

Rekomenduojami video