2024/04/18

 

SODININKŲ BENDRIJOS LAIKOSI ANT BRANDŽIŲ PEČIŲ

Nauja sodininkų bendrijos „Klevas“ pirmininkė Birutė Lisauskienė. Banguolės Aleknienės-Andrijauskės nuotrauka

Lietuvoje sovietiniais metais kiekvienas miestas ar miesto tipo gyvenvietė turėjo kolektyvinius sodus. Šiais laikais jie pervardyti sodininkų bendrijomis.

Apsilankėme praėjusį trečiadienį, liepos 31 dieną, Kupiškio sodininkų bendrijos „Klevas“ narių susirinkime ir pasidomėjome jų aktualijomis.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Pateikė ataskaitą ir rinko pirmininką

„Klevo“ sodininkų bendriją nesunku pasiekti ir iš miesto centro. Reikia keliauti tiesiai Vytauto gatve, pro miesto kapines, Pyragių ežero link, ir kairėje pėsčiųjų bei dviratininkų kelio pusėje prieisime miestelėnų sodus.

„Klevo“ sodininkų bendrijos susirinkimas vyko tradicinėje vietoje – prie vandentiekio bokšto. Čia savo reikalų aptarti sueina ir kaimyninio „Silikato“ bendrijos sodininkai. Abi bendrijas skiria tik pagrindinis kelias.

Plačiau skaitykite rugpjūčio 3 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Gaila man tų sodininkų,sulindę į kelio ribas.Nepagalvoja,kad tvarkant kelius,kiekvienam po metrą mažiausiai teks pasisiaurint.

  • Sodo turėjau 6 a,veliau 12a.Labai norėčiau ir daugiau,apie 40 a.Gal galima iš misko dar man pridėti? Kur kreiptis dėl to,gal būtų tokia galimybė. Ten,vaziuojant link ežero,galinis sodas gana dobras ,ir aš norėčiau tokio.Idomu,kieno ten?

  • Soduose krūva problemų, savivaldybė kelius perimtų ir išasfaltuotų, kiek dulkių. Bet niekam nerūpi

Rekomenduojami video