2023/09/27

 

MINISTRO VIEŠNAGĖ SU OPTIMIZMO GAIDELE

Apžiūri Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštę (iš kairės): rajono Tarybos narė Eglė Blaževičienė, Algirdas Venckus, Kupiškio viešosios bibliotekos direktorius, Mindaugas Kvietkauskas, laikinai einantis kultūros ministro pareigas, ir Savivaldybės Infrastruktūros skyriaus vedėjas Mažvydas Šalkauskas. Banguolės Aleknienės-Andrijauskės nuotrauka

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Praėjusį penktadienį, liepos 26 dieną, Kupiškyje ne oficialiai lankėsi laikinai einantis Lietuvos Respublikos kultūros ministro pareigas Mindaugas Kvietkauskas.

Jis domėjosi Kupiškio etnografijos muziejaus veikla, apžiūrėjo, kaip eina Viešosios bibliotekos, buvusios sinagogos, pastato rekonstrukcijos darbai, pasižvalgė po atnaujintą Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštę.

Plačiau skaitykite liepos 30 d. „Kupiškėnų mintyse“

Pirmiausia Mindaugą Kvietkauską, laikinai einantį kultūros ministro pareigas, ir jį lydinčius asmenis pavyko „pagauti“ ant rekonstruojamos bibliotekos stogo.

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • kai kas dar prisimena, kaip mūsų meras su buvusiu ministru buvo nusprendę, kad labai blogas projektas, ir kad reikia jį stabdyti. Buvo net kažkokia komisija atvažiavusi. Ministras pasikeitė, meras dar ne … Pagaliau paaiškėjo, kad projektas tikrai geras ir net ministerijoje apie jį kalbama.

  • Apie koki straipsnyje projekta eina kalba? Labai sudomino, taciau neturiu popierinio laikrascio, o „K.M.“ svetaineje nieko apie tai neraso.

 • O žmogus,kuris turi tikrąjį statybininko išsilavinimą ir žino darbo saugos reikalavimus kažkodėl be šalmo? Neužteko?

 • Unikalu. Įdomu ar dar kur yra taip pagerbtų tokių tarnautojų? Labai jau artimas liaudžiai… Įdomu kokius klausimus sprendžia? Gal darbo sąlygų gerinimą? Aprūpinimą? Geeerai… Prie ko čia dviejų tarybos komitetų eilinė narė?

  • ne tik tarybos narė-ji yra ir mūsų išrinkto seimo nario padėjėja.

  • reikia ir statybos reikalus aptariančių ir blakstienomis klapsinčių…

   • Pavydas bambą griaužia.Kupiškio kregždučių senjoritos.

 • Tik nereikia meluot. Vizitas buvo oficialus, ar bent turejo toks but, net ministerijos puslapy irasyta ministro darbotvarkėje apie vizita i kupiškį https://lrkm.lrv.lt/lt/agenda/listingPastItem

  • Ir kas vėl negerai?Nebesėdėk prie kompo-eik prasivėdint.Susitiko su direktoriais ir šaunu.Būkim pakantesni vieni kitiems.Aš įsivaizduoju kaip jums negera gyvent ieškant blogybių,kurių tikrai nėra !!!

   • Tai ne blogybių, o gerų dalykų bandau ieškoti. Kažkam atrodo seimo nario sekretorė aukščiau tarybos nario. Bene ji priesaiką davė tarnauti? Aišku, kažkas turėjo lydėti ministrą, jei užgriuvo kaip debesis iš giedro dangaus. Bet vistiek kažkas neaišku. Per ministro kadenciją kol kas vienintelis toks originalus įrašas jo darbotvarkėje. Unialus tas Kupiškis. Ignoruojami aukštieji valdininkai. Tai jau tikrai negerai, jei norite paaiškinimo kas negerai.

Rekomenduojami video