2023/01/31

 

AIKŠTĖJE KYLA GEOKUPOLAS

Šiandien Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštėje bus baigtas montuoti iš medinių ir stiklinių konstrukcijų vadinamasis geokupolas. Jis taps mažyte viešosios bibliotekos salele, kur užsukę praeiviai ras informacijos apie lankytinas rajono vietas, galės knygą paskaityti. Veiks knygų mainų kampelis. Bus įvairių stalo žaidimų vaikams. Veiks wi-fi interneto ryšys.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Kupiškio viešosios bibliotekos direktorius Algirdas Venckus sakė, kad iki rugsėjo pabaigos šiek tiek bibliotekos veiklos perkeliama arčiau rekonstruojamo jos pastato, ant kupiškėnų ir miesto svečių jau praminto tako prie naujojo aikštės fontano.

Šį projektą iš dalies remia Kultūros taryba. Bibliotekininkų veiklos partneriais čia bus Kupiškio turizmo ir verslo centras.

Geokupolas išnuomotas iš vienos Vilniaus įmonės dviem mėnesiams. Lankytojų patogumui atsiras sėdmaišių. Jei bus gražūs orai, tai šios mažos bibliotekėlės veikla vyks ir lauke aplink kupolą. Gal prireiks pasirūpinti ir skėčiais nuo saulės ar lietaus.

„Planuojame geokupolo atidarymo koncertą, taip pat šventinį renginuką, skirtą naujųjų mokslo metų pradžiai, kuris turėtų vykti paskutinę rugpjūčio dieną“, – apie būsimą veiklą kalbėjo Kupiškio viešosios bibliotekos direktorius.

 

Autorės nuotrauka

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Nereik česukuosna vykte į merkinės geokupolą ant trijų strypų pavadintų piramide.tas kruoksas buvo neįtikinamas. Žėkassu Balso pagalba pastatė geokupolą padedamas sav9 paveiktų balsais bičiulių. Jie db akmenyne savo sielas prijungia ir taip iki sveto galo … svarbu, kad jiems nerek laikytis Dievo įsakymū, biblija tapo negaliojanti jiems.

  • Kupisky ir taip kaviniu dauk. O cia mat sugalvojo kazkokia stikline nesamone. Tikri balvonai ☺

  • Kaip Jūs nesuprantat, ten merą tupdysim

  • Galetu likti visam laikui- tiesiog tas kupolas tinka naujoje aiksteje. Reikia nupirkti ji, one nuomotis.

  • O aš maniau visam laikui… Juk visai neblogai kad ir žiemą kokį laikraštį paskaityt. Šiaip sumanymas geras.

    • Pinigų mėtymas nesamonėm geriau kavinuke kokia atidarytu tokiam pat kupole butu žymiai idomiau.

Rekomenduojami video