2023/02/08

 

IŠSIPILDŽIUSI EVALDO SVAJONĖ

Kupiškėnų Starkėnas siūlo paslaugas žvejams. Edgaro Kunigonio nuotrauka

Kupiškėnų Starkėnas siūlo paslaugas žvejams.
Edgaro Kunigonio nuotrauka

Praėjusį šeštadienį Palėvenėlėje prie vienos Lėvens gatvės sodybos būta nemenko šurmulio.

Čia Evaldas Varnauskas kaimynams ir draugams pristatė naują Kupiškėnų Starkėno poilsio ir vandens pramogų buveinę.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Pagrindą verslui dėjo užsienyje

Tai trylika metų puoselėta buvusio emigranto svajonė. Evaldas pirmus kelerius metus dirbo staliumi Airijoje, o vėliau net dešimt metų – Jungtinėje Karalystėje. Šioje šalyje jo veikla buvo daugiau susijusi su vidaus apdailos darbais, santechnika.

„Prieš tai darbavausi vienoje Kupiškio įmonėje. Kai prasidėjus ekonominei krizei, gerokai nurėžė algą, apsisprendžiau išvažiuoti padirbėti į užsienį. Kupiškyje liko žmona Zita ir sūnus Marijus. Gyventi ir dirbti toli nuo savo artimųjų buvo nelengva. Tiesa, galėdavau grįžti ilgiau namuose paatostogauti vasarą, kartais žiemą.

Nuo jaunų dienų labai mėgstu žvejoti. Seniai svajojau savo laisvalaikio pomėgį susieti su darbu. Gerai pažįstu Kupiškio marias. Žinau, kur žuvys geriausiai kimba. Pastebėjau, kad aplink marias, kurios tęsiasi 20 kilometrų, labai stinga nakvynės žvejams. Pamažu gimė idėja užsidirbus pinigų čia imtis paslaugų jiems teikimo“, – kalbėjo pašnekovas.

Plačiau skaitykite liepos 16 d.  „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausias komentaras
  • kažkaip nepanašu,kad būtų įmanoma pragyvent iš tokio verslo,deja. Net neįsivaizduoju,kokios reklamos ir traukos reikia. Sekmės.

Rekomenduojami video