2023/02/08

 

IŠ KRANO – VANDENS IR TEPALŲ KOKTEILIS?

Kai mokame už paslaugą, tikimės, kad ji bus kokybiška. Ypač jei be šios paslaugos kasdien neišsiverstume, jeigu ji siejasi su žmogaus sveikata, savijauta.

Šįkart kalbama apie vandenį, kurio kokybė vienam miesto gyventojui sukėlė nemenką susirūpinimą. O rūpintis tikrai yra dėl ko – iš vandens krano pasipylė specifinio kvapo vanduo su tepalų priemaišomis.

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Nemaloni staigmena

Į redakciją kreipėsi Kraštiečiuose, K. Šimonio gatvės name, gyvenantis Redijus Anikanovas. Vyras skundėsi geriamojo vandens kokybe.

„Tris kartus per pastarąsias dvi savaites esu pastebėjęs, jog iš čiaupo bėga vanduo, turintis tepalų kvapą ir ant vonios kraštų paliekantis juodus tepalų taškelius, kurie perbraukus pirštu sunkiai nusivalo“, – teigė R. Anikanovas.

Pirmą kartą, birželio 17 d., jis kreipėsi į atsakingą įmonę UAB „Kupiškio vandenys“, tądien klientui bendrovės atstovai užsiminė, kad keitė sklendę ir ši problema greitai turėtų pranykti.

Kiek vėliau, birželio 26 d. vakare, K. Šimonio gatvės namo gyventojas buvo nemaloniai nustebintas. „Prausdamasis „gražiai“ pasipuošiau tepalų dėmelėmis ir kvapu. Kitą dieną paskambinus tai pačiai įmonei, joje budintis asmuo sakė, kad nieko nežino“, – pasakojo vyras.

Anot R. Anikanovo, didžiausią susirūpinimą kelia tai, kad šeimoje yra vaikų ir vanduo naudojamas maisto gaminimui.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Nu ir prikarksėjai.

  • Birželio 21 d. Purėno g. 4 name buvo įjungtas centrinis šildymas. Radiatoriai buvo tokie karšti, kaip žiemą per didžiausius šalčius. Įvairioms tarnyboms, skelbiančioms pagalbos visą parą numerius, prisiskambinti nepavyko. Teko ieškoti pagalbos „savais kanalais“. Įdomu kam teks susimokėti už šildymą, ir kas už tai atsakingas?…

    • Kažką sumaišė turbūt jungdami trąsas. Ne naktim tokius darbus dirbt.

  • Palaukit, dar arseno įpils….

    • Gal jis čia ir lenda?

Rekomenduojami video