2023/02/02

 

PILIEČIAI SPRENDŽIA, KAS TAPS RAJONO VADOVU (PAPILDYTA)

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šiandien 41-oje Lietuvos savivaldybėje vyksta tiesioginių merų rinkimų antrasis turas. Jame rungiasi du daugiausiai balsų pirmajame surinkę kandidatai. Rinkimų apylinkės atsidarė 7 val., balsavimas tęsis iki 20 val.

Kupiškio rajono rinkimų apygardoje į mero postą pretenduoja Dainius Bardauskas (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) ir Vidmantas Paliulis (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga).

Išrinkus merą, bus patvirtinta ir naujoji rajono Tarybos sudėtis.

Per pirmąjį rinkimų turą merus išsirinko 19 savivaldybių. Taip pat buvo išrinkti ir šalies savivaldybių tarybų nariai. Tik ne visų savivaldybių tarybų sudėtis patvirtinta. Mat meras irgi yra Tarybos narys. Pasibaigus merų antrajam rinkimų turui, bus tvirtinamos ir likusių savivaldybių tarybų sudėtis.

PAPILDYTA

Vyriausios rinkimų komisijos (VRK) 16 val. duomenimis, Kupiškio rajone buvo pabalsavę 42,77 proc. rinkėjų, skaičiuojant su balsavusiais iš anksto.

Anot Vyriausiąją rinkimų komisiją iš rinkimų apylinkių pasiekusių duomenų, aktyviausiai kol kas balsuoja Lazdijų, Ignalinos, Pagėgių, Šilalės, Kupiškio, Alytaus, Zarasų, Varėnos rajonų rinkėjai.

***

18 val. duomenimis, buvo pabalsavę 46,13 proc. Kupiškio rajono rinkėjų. Aktyviausiai balsuoja Juodpėnų (54,51 proc.), Subačiaus (52,84 proc.), Migonių (52,67  proc.) ir Šimonių (52,55 proc.) rinkimų apylinkių rinkėjai.

Atnaujinta 19.30

Iki sekmadienio 19 val. rinkimų apylinkėse, kur vyksta Savivaldos rinkimų pakartotinis balsavimas, jau apsilankė ir pilietinę pareigą atliko 33,68 proc. rinkėjų.

Savivaldybių merų rinkimų pakartotiniame balsavime balsuodami iš anksto savo balsus atidavė 6,31 proc. rinkėjų. Tad subendrintais negalutiniais duomenimis, antrajame Savivaldos rinkimų ture jau dalyvavo beveik 40 procentų – 39,99 proc. – rinkimų teisę turinčių piliečių.

Anot Vyriausiąją rinkimų komisiją iš rinkimų apylinkių pasiekusių duomenų, aktyviausiai sekmadienį iki 19 val. rinkimų apylinkėse balsavo Lazdijų (63,15 proc.), Ignalinos (56,85 proc.), Šilalės (54,47 proc.) rajonų, Pagėgių (52,99 proc.), Alytaus rajono (50,39 proc.) Kupiškio (47,37 proc.), Tauragės (46,85 proc.), Zarasų (46,53 proc.), Kėdainių (46,09 proc.) rajonų rinkėjai.

 

„Kupiškėnų minčių“ inf.

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Ha ha ha Vidmantukas tai gloste taip šypsojosi ir jaunai ir senai, žinai Vidmantuk, ne tau bernelis šis postas, reik daugiau ir smegenyčiu, ir gyvenimo stiliaus, ir dar daud daug visokių gudrybių, nevargink daugiau kojyčių, džiaukis ką šiandie turi,kad tik ir to neprarstum,iš gytaros nepramytinsi vaikučių, sekmes neklausyk buvusio mero.

  • SVEIKINU- Dainius yra vertas tos pergalės. Gerbiu šį drąsų žmogų, smagu, kad Kupiškis pasirinko geriausią Merą.

  • Nu ka. Sakiau.

Rekomenduojami video