2023/02/08

 

Į AIKŠTĘ PIRMĄKART ATKELIAUS KARKASINĖ EGLĖ

Kalėdinė miesto puošmena, kuri šiais metais žada būti kitokia, stovės atnaujintoje Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštėje. Audingos Satkūnaitės nuotrauka

Kalėdinė miesto puošmena, kuri šiais metais žada būti kitokia, stovės atnaujintoje Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštėje.
Audingos Satkūnaitės nuotrauka

Savaitgalį didieji ir dalis mažųjų Lietuvos miestų įžiebė Kalėdų egles, kurios tarpusavyje varžosi savo grožiu.

Kupiškyje eglė nušvis gruodžio viduryje ir, skirtingai nei pernai, ją žadama grąžinti į visiems įprastą vietą – į Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštę.

Audinga SATKŪNAITĖ

Likus savaitei

Kupiškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Marius Mališauskas patvirtino, kad pagrindinė miesto pažiba – Kalėdų eglė bus puošiama miesto aikštėje.

Primename, kad praeitais metais eglė stovėjo šalia Kupiškio kultūros centro, nes aikštėje intensyviai vyko rekonstrukcijos darbai.

„Galimybė miesto eglę puošti aikštėje yra, nes toje aikštės vietoje, kur ji stovės, beveik visi darbai atlikti, todėl šventiniu laikotarpiu ji bus atvira miestiečiams“, – kalbėjo M. Mališauskas.

Anot jo, būta minčių eglę įžiebti kiek anksčiau, tačiau galų gale pasirinkta gruodžio 14 diena.

„Manome, kad ši data, kai iki švenčių bus likusi kiek daugiau nei savaitė, nėra pernelyg vėlyva. Laikai, kai eglutę puošdavome Kūčių dieną ar prieš pat ją, jau praeitis ir pats švenčių laukimas malonesnis ir džiaugsmingesnis pasipuošus iš anksčiau. Nesinori, kad eglutė taptų tik paprasta būtina dekoracijos priemone, tad į lenktynes, kas anksčiau, brangiau, didingiau ir pan., nesileidome“, – kalbėjo M. Mališauskas.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Eglutę nuo Tauragės nukopijavot?

 • Anykščiai eglę pasipuošė už 6500 eurų…

 • Kažin, kuriame Lietuvos pakraštyje šitas karkasas pernai stovėjo?

 • negi nematot,kas dedasi per visą Lietuvą? Vien tik eglučių graži negraži lyginimas, o jau kainose taip visi nusimano,kad juokinga skaityt.Prasidės ir pas mus . Pernai buvo blogai,kad ne aikštėj,šiemet nepatinka,kodėl ne prie kultūros centro.O jei dar kas sugalvos kitam miesto gale eglę pastatyt,tuoj bus aiškinama,kam dvi reikalingos? Ir kodėl ten ta Berželių gatvė vis puošiasi,kaip ten prisikabinti? Su švente visus ir baikim burbėt.

 • Labas rytas, prognuozajamas didelis źmonių skaičius ir dėl to kylančios parkavimo problemos įžiebiant kalėdinę eglutę, taip rašo susirūpinusi mama.Iš vienos pusės teisi komentatorė pasirašiusi „kupiškėne“, kita vertus be išvardintų vietų , parkuoti automobilius galima savivaldybės , kultūros centro aikštelėse, Vytauto gatvėje,prie Dariaus ir Girėno gatvės esančios aikštelės. Jei neklystu ,dalis aikštės jau bus atidaryta , ja bus galima vaikščioti. Taigi vietų kaip ir yra , svarbiausia nuotaika ir geras oras , dabartinės prognoźės rodo ,kad jis bus palankus ir , kad viskas sklandžiai pavyktų. Gražių švenčių linkėdamas ir laukdamas visų ir mažų ir didelių prie eglutės

  pagarbiai Dainius Bardauskas

  • Duok Dieve, kad statybvietėje prisigrūdus daug žmonių su vaikais, neįvyktų nelaimė. Kažkaip nesigirdėjo,kad tokius objektus atidarinėtų dalimis. Na, Kupiškis unikalus kai kuriais dalykais.

   • Lygioj vietoj įžvelgiat pavojų? Juokinga. Tikiu,kad laukta šventė bus graži, o atsinaujinusią aikštę kupiškėnai pamėgs…

 • o kur anksciau parkuodavotes? problemu nebuvo? tokie atstumai kupiskyje kad viskas pasiekiama pestute. o aikste is tiesu puiki, siuolaikiska, europietiska, pagaliau negeda jos parodyti miesto sveciams.

 • o, Jėzau-MARIJA !!! Mašinos nebus kur statyt!! Tai kas dabar visiems daryt ???? Eglės nestatyt, neįžiebt, rautis plaukus nuo galvos ir galvas pelenais barstytis ????? Ar tamstų automobiliui asmeninę vietą savivaldybės kieme rezervuot-kaip didžiai susireikšminusiai ypatai… ? Liaudiškai šnekant-NEBEIEŠKOKIT KLECKŲ PAŽASTY !

 • Viskas gerai,grazu. Bet ar pagalvota, kaip ta diena bus su masinu parkingu. Kur zmonems, atvykusiems i svente, statyti masinas? Baznycios, turgaus aiksteles ne gumines, o kad bus suremontuotas aikstes kitas galas, vaziuojamoji gatves dalis ties Medicinos banku(kur stovi avinelis) , sansu minimum.Su vaikais dideliu atstumu peskom neprivaiksciosi, o juk svente pagrinde tai jiems.Liko maziau savaites…nestrodo, kad egles iziebimo sventes metu bus chaosas? Labai dziaugsiuosi, jei pasirodys, kad klydau…

  • Nejuokinkit,gyvenantiems mieste tikrai siulyčiau vaikščioti pestute.

   • Tikriausiai tamsta mazu vaiku neturejote arba nebeturite. Taip ir isivaizduoju masini teveliu ejima ziemos metu su mazais vaikais link eglutes…

    • Turėjau,užauginau jau.Gyvenau užmiestyje,kuo puikiausiai apseidavom be automobilio,prie eglutės irgi eidavom.Gamtos neteršėm ir vaikus grūdinom.Linkiu gražių ir ramių švenčių!

Rekomenduojami video