2024/06/25

 

VICEMERAS AURIMAS MARTINKA SKIRIASI SU SOCIALDEMOKRATAIS

Ketvirtadienį baigus svarstyti rajono Tarybos posėdžio darbotvarkės klausimus, Tarybos narių laukė netikėta vicemero Aurimo Martinkos parengta staigmena. Jis perskaitė pareiškimą, kur išsakė savo apsisprendimą pasitraukti iš socialdemokratų partijos. Kol kas neaišku, kokie sprendimai bus priimti dėl vicemero posto. Ar jis ir toliau liks A. Martinkos rankose?

Audinga SATKŪNAITĖ

Taurė pildyta pamažu

Kad vicemeras A. Martinka rengiasi paskelbti pareiškimą, Tarybos posėdžio pradžioje pranešė Tarybos pirmininkas, meras Dainius Bardauskas. Maždaug dvi valandas trukusio posėdžio pabaigoje A. Martinka pareiškė, kad jis apsisprendė nuo lapkričio 30 dienos trauktis iš Lietuvos socialdemokratų partijos, kuriai priklausė 25 metus.

„2018 m. lapkričio mėnesį Lietuvos socialdemokratų partijos Kupiškio skyriaus tarybos posėdyje, svarstant skyriaus rinkimų programą, mano asmuo buvo įvardytas, kaip grėsmė nepakankamai socialdemokratų idėjų sklaidai Kupiškio rajono bendruomenei.

Pripažinsiu, pastaruoju metu tikrai nepritariau skyriaus pirmininko ir jo aplinkos nepagrįstiems išpuoliams prieš principingai dirbančius Savivaldybės skyrių ar įstaigų vadovus bei neobjektyviam jų darbo vertinimui. Nebuvau pakantus neprofesionalių, mano požiūriu, netinkamų toms pareigoms partiečių protegavimui ar bandymui juos įdarbinti vos tik atsilaisvinus pareigoms“, – priežastis, kurios lėmė sprendimą trauktis iš Socialdemokratų partijos, besibaigiant Tarybos posėdžiui išdėstė A. Martinka.

Po posėdžio kalbintas vicemeras sakė, kad savo pareiškimo tekstą koregavo kelis kartus, nes vienu momentu norėjosi mintis išsakyti griežčiau ir pateikti daugiau faktų. A. Martinka tikino, kad toks sprendimas brendo seniai, nes jis nėra greitų ir kardinalių sprendimų šalininkas.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • tas Virginijus keičia partijas, niekp gero iš jp nera. Iškalba prasta, bey be partijos niekur neilysi, taip juk jam ir yra

  • O kam gi Socdemai Martyna gynė iki apsikakojimo buvo interpeliaciją reikėjo ir pašalinti iš vicemero, ar tada jis buvo dar naudingas, o pas jus dar nebuvo Virginijaus iš DP

Rekomenduojami video