2023/02/08

 

SURAITĖ TARNYBINĘ NUOBAUDĄ

Vilma Mažeikienė savo pasisakymui per rajono Tarybos posėdį turėjo vos penkias minutes. Tas laikas buvo tik formalumas, nes dauguma Tarybos narių, matyt, jau buvo apsisprendę dar prieš posėdžio pradžią. Audingos Satkūnaitės nuotrauka

Rugsėjo 27 dieną per rajono Tarybos posėdį klausimas dėl Savivaldybės kontrolierės Vilmos Mažeikienės tarnybinio nusižengimo buvo išbrauktas.

Netrukus jis vėl iškeltas – spalio 5 d. rajono Taryba rinkosi į neeilinį posėdį, kurio epicentre atsidūrė kontrolierė. Daugumos Tarybos narių sprendimu, V. Mažeikienei skirta tarnybinė nuobauda – įspėjimas.

Audinga SATKŪNAITĖ

Į penkias minutes netilpo

Mero Dainiaus Bardausko potvarkiu buvo sudaryta Savivaldybės kontrolierės V. Mažeikienės darbo įvertinimo komisija, kuri atlikusi tyrimą nusprendė specialistei skirti tarnybinę nuobaudą.

Tą sprendimą pagal nustatytą tvarką rajono Taryba, kaip Savivaldybės kontrolierės darbdavys, privalėjo patvirtinti per mėnesį nuo išvadų surašymo dienos.

Dėl šios priežasties Tarybos nariai buvo netrukus pakviesti į neeilinį posėdį, kur svarstytas tik vienas klausimas – dėl tarnybinio nusižengimo.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Galvoju, kad tikrai yra uz ka. Niekas be reikalo nesiekia nubausti.

 • O gal geriausia gynyba yra puolimas? Gal Vilma ka atkapste?
  Laikas parodys…kas yra teisus.

 • Vaj, vaj, vaj…Mažeikienei nepatiko sudaryta komisija.O ko tikėjosi? Keista, kad pamiršo savo pareigas, jog yra savivaldybės kontrolierė, o tai reiškia, kad kontroliuoja visus darbuotojus. Tai kas turėtų būti komisijoj? Atsakysiu: kad ir kas bebūtų paskirtas, vistiek jai neįtiktų, vistiek sakytų, kad nekompetetingas ir šališkas, vistiek pareikštų, kad tą ar aną tikrino, todėl prieš ją nusistatę. Laikas pripažinti savo klaidas ir nebelakstyti po teismus.

 • Greičiausiai komisija bus kultūros centro veiklai ir finansams tirti. Ypač rokiškėnų?

 • Įdomu, kam dar sudarys komisiją?Kultūrai, sportui, muziejui, komunalininkams? Visur vien socdemai.

 • Yra dar Darbo ginčų komisija 😉

  • Yra bet ir yra Valstybės tarnybos įstatymas kuriame sakoma ‘8) laikytis nustatytų taisyklių ir darbo tvarkos’ kas šiai poniai ya svetima.

 • Paspaudė konservai ir pakėlė socdemai letenėles.Per daug ant kortos pastatyta.Žino, be koalicijos jie nulis, sukandę dantis, bet pasidavė, švariai sužaista.Bravo konservams.

 • Kokia dar pozicija, buvo siuloma tik nesvarstyti joi nesant. Pozicijos dar nebuvo jokios. Skaitykit informacija.

 • Kaip suprasti socdemų poziją 09mėn.27d.?

Rekomenduojami video