2023/12/01

 

NORIŪNŲ SENIŪNIJOS VADOVO KĖDĖ – UŽIMTA

Spalio 2 dieną įvyko konkursas Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Noriūnų seniūnijos seniūno pareigoms eiti. Paaiškėjo, kad minėtos seniūnijos vadovo postą užėmė rajono Savivaldybės Viešųjų pirkimų ir strateginio planavimo skyriaus vyresnioji specialistė Ingrida Varnytė.

Audinga SATKŪNAITĖ

Kandidatų jėgos – apylygės

Rajono Savivaldybės administracijos direktorius Marius Mališauskas sakė, kad dalyvauti konkurse Noriūnų seniūno pareigoms eiti prašymus buvo pateikę penki pretendentai. Baigiamajame konkurso etape turėjo dalyvauti trys asmenys, bet atvyko tik du. Vienas pretendentas neišlaikė vadovavimo gebėjimų testo.

Vienas pretendentų eiti seniūno pareigoms buvo rajono Savivaldybės Viešųjų pirkimų ir strateginio planavimo skyriaus vyresnioji specialistė I. Varnytė. O antras – atvykęs iš kaimyninio rajono. Anot M. Mališausko, kandidatai turėjo surinkti mažiausiai šešis balus.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Liepė… geras žodis. Visi, kurie neturi darbo Kupiškyje, o dirbti nori ir sugeba, gautų tokius pono paliepimus. Mero kėdė rinkimuose būtų garantuota, o dabar tik bičiuliams. Prastai atrodo paprastam rinkėjui tamstos metodai gyventojų bedarbystei mažinti.

  • Kareivis,generolas,kalnų papėdės,viršūnės – makaronai,Cesevičius liepė tapti seniūne tai ir tapau su valdančiųjų padėjimu.

Rekomenduojami video