2024/06/25

 

RENOVACIJOS „ŠIAUDAS“ – VALDŽIOS ATSTOVAI?

Dar vienas namas – šį kartą Krantinės g. 6 – bando įšokti į renovacijos traukinį. Kaip įprasta, tokie planai toli gražu nedžiugina visų gyventojų. Jurgitos Žiukaitės nuotrauka

Nemažai gyventojų iki šiol renovaciją laiko pragaro mašina, kuri gviešiasi ištuštinti jų pinigines ir realios naudos neduoda.

Todėl bendrijos pirmininkai ar namo aktyvistai retkarčiais į pagalbą pasitelkia valdžios atstovus, kurie susirinkimuose stoja į priešakines linijas. Kodėl valdininkai yra metami į renovacijų „apkasus“?

Audinga SATKŪNAITĖ

Reklama ar antireklama?

Antradienį vykusiame Krantinės g. 6 namo gyventojų susirinkime, kur buvo keliamas namo renovacijos klausimas, priešakinėse eilėse stovėjo rajono Savivaldybės vicemeras Aurimas Martinka ir UAB „Kupiškio komunalininkas“ vyr. finansininkė Algimanta Jablonskienė.

Tiesa, čia turėjo dalyvauti ir meras Dainius Bardauskas. Tą skelbė pirmadienį pateikta jo darbotvarkė, tačiau miesto galva susirinkime nepasirodė.

Susirinkime dalyvavusi A. Jablonskienė pabrėžė, kad ji į Krantinės g. 6 namo gyventojus kreipiasi ne pirmą kartą, tačiau aną sykį jie į renovacijos girnas nutarė neįsitraukti.

Iš susirinkime vyravusios nuotaikos buvo galima suprasti, kad dauguma namo gyventojų renovacijai pritarti nelinkę.

Ar į namo susirinkimą vicemeras A. Martinka buvo pakviestas dėl to, kad padėtų įtikinti gyventojus žengti drąsų žingsnį renovacijos link ir prisijungti prie mažumos jai pritariančiųjų – klausimas lieka atviras.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Ar galėsite parduoti renovuotą butą už kokį 50000? Taip, kad pamąstykite.

  • Nerenovuoti namai atrodo labai skurdžiai ir vargingai šalia atsinaujinusių -čia tai faktas ! O žmonės be reikalo baiminasi -socialiai remtini gaus kompensacijas , o dirbantieji tikrai išsimokės kaip ir visi kiti…

  • Etatiniai spaudejai renovacijoms

    • Yra tokia žmonių kategorija, kurie priešinasi viskam kas nauja, kas pažangu, kas naikina sena ir kuria nauja. Tamsta matyt tokiai kategorijai ir priklausai.

Rekomenduojami video