2023/02/02

 

ALIZAVOS MOKYKLOS VADOVO PAREIGOMS – NAUJAS KONKURSAS

Šiuo metu vadovų neturi dvi švietimo įstaigos – Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla ir Kupiškio r. švietimo pagalbos tarnyba. Kupiškio rajono savivaldybė paskelbė konkursą ir Alizavos pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.

Ar iš posto traukiasi ilgametis šios mokyklos vadovas Gintaras Paškauskas?

Jurga BANIONIENĖ

Stažas – daugiau kaip 30 metų

Atsakyti į šį klausimą paprašėme Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėją Jurgitą Trifeldienę.

„Švietimo įstatyme parašyta, kad jeigu direktorius mokyklai vadovauja 30 metų ir daugiau, tai jo darbo sutartis nutrūksta 2019 metų sausio 1 d. G. Paškausko darbo sutartis galioja iki šios datos. Teisės aktų nustatyta tvarka, likus ne mažiau kaip pusmečiui iki darbo sutarties nutraukimo datos, turi būti skelbiamas konkursas mokyklos vadovo pareigoms eiti“, – pakomentavo vedėja.

G. Paškauskas turi teisę vėl pretenduoti į šias pareigas.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Gintaras – pavyzdys, koks turi būti vadovas. Peiliu už nugaros tykojančių klastūnų bus visur ir visada, tad akis į priekį ir pirmyn į konkursą.

  • Visi mes nuodėmingi.

  • Pagal įstatymą, antrą kartą kandidatuojančio vadovo reputacija turi būti nepriekaištinga. O jo kaip žinia – ne be priekaištų…

  • Direktorius Gintaras šaunus,tegul tik kandidatuoja,kiek jis atsidavęs mokyklai,vaikams.Kiek stovyklų surengęs.Čia kalba pavydas.

  • Tiek metų sėdintys savo krėsluose ponai patampa mokyklų kunigaikščiais
    , manančiais,jog visas mokyklos turtas priklauso tik jiems.Būtent taip mano ir šis direktorius.Aš dar pasiūlyčiau jo darbelius ištirti,bet turbūt niekas to nesiims ir viskas dings užmaršty.Tikiuosi naujo vadovo,kuris įpūs gaivaus oro.Arrivederci Gintarai!
    P.s.Bent kartą pasielk teisingai ir nekandidaduok į tą postą.

  • Gal jau laikas būtų paviešinti šio vadovo darbelius, apie kuriuos žino, ne tik visas Alizavos kaimas, bet ir dalis rajono…

Rekomenduojami video