Skelbimai
Pašnekesiai
Gamta ir mes

MIESTE GĖLYNAI VĖL ŽYDĖS IR APKASŲ FONE

Kupiškio žiedinė sankryža papuošta naujų augalų kompozicijomis.
Autorės nuotrauka

Išskirtinai saulėta ir šilta gegužė skubina daugelį žemės darbų. Sukruto sodininkai, daržininkai ir gėlininkai. Įvairiausių daržovių, uogų, gėlių daigų pilni turgaus prekystaliai. Kol kas mieste viešųjų gėlynų tvarkytojai neskuba sodinti gėlių daigų. Kupiškis vis dar virtęs didele statybų aikštele. Taigi ir gėlynai gal tarp tų apkasų nelabai dera. Pasidomėjome, kaip yra iš tiesų.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Pasidairius po Kupiškį matyti, kad kol kas naujų želdynų, neskaičiuojant pasodintų medelių, atsirado tik žiedinėje sankryžoje šalia senosios autobusų stoties.

UAB „Kupiškio komunalininkas“ Aplinkotvarkos tarnybos vadybininkas Algirdas Gasiūnas papasakojo, kad šiemet ši sankryža apželdinama pagal jo paties parengtą projektą. Jau pasodinta daugiamečių gėlių (katžolių, bijūnų, šluotelinių hortenzijų) ir tujų.

Gėlių daigus įsigijo Marijampolėje, o tujas – Kretingoje. Priešais daugiametes gėles dar palikta vietos ryškioms vienmetėms gėlėms.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
3 Komentarai

3 komentarai

 1. Gyventoja (78.63.176.30)

  2018-05-16 at 13:06

  Bus gražu 🙂

 2. Romas (82.135.137.165)

  2018-05-15 at 14:54

  tik nejuokaukit su padovanojimais 🙂 geriau saugokim tik visi,kad neišvogtų >Kiek mieste vietų,kad iš po nakties gėlių nerandam? Prie autodalių parduotuvės moteriškės pernai tris kartus atsodinėjo,vis vagys iššluodavo daigus.

 3. man (78.63.187.104)

  2018-05-15 at 13:43

  Įdomu kiek kainavo visos tos gėlės. Tikrai miesto gyventojai padovanotų pinavijų, žydrių, rudbekijų, hortenzijų…

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama
Reklama
Į viršų