2024/07/12

 

ŪKIO MINISTRO RAJONO VIZIJA – PATRAUKLUS VIETOS VERSLO PLĖTRAI IR TURIZMUI

Kupiškio rajono savivaldybėje lankėsi ir su rajono valdžia susitiko ūkio ministras Virginijus Sinkevičius (viduryje). Jurgos Banionienės nuotrauka

Pirmadienį Kupiškyje lankėsi Lietuvos Respublikos ūkio ministras Virginijus Sinkevičius. Svečias su jį lydėjusiais Seimo nariais Jonu Jaručiu ir Audriu Šimu susitiko su savivaldos, vėliau – su verslo atstovais, lankėsi „Slavitos“ ir „Durpetos“ įmonėse. Ministras Savivaldybėje domėjosi rajono verslo situacija ir perspektyvomis, aktualiais savivaldos klausimais, vėliau susipažino su vietos verslininkų darbo aktualijomis.

Kupiškio rajono savivaldybėje lankėsi ir su rajono valdžia susitiko ūkio ministras Virginijus Sinkevičius (trečias iš kairės).
Jurgos Banionienės nuotrauka

Jurga BANIONIENĖ

Vizitai į regionus – tradicija

V. Sinkevičius sakė, jog Kupiškyje vieši Seimo nario J. Jaručio kvietimu. Į mūsų miestą atvyko savaitės pradžioje, bet turįs tradiciją penktadieniais lankytis regionuose ir susipažinti su šalies ūkiu. Tokių vizitų tikslas – aplankyti įmones ir konkrečiai pabendrauti su žmonėmis, išklausyti jų mintis, su kokiomis problemomis susiduria gaudami europinę, Ūkio ministerijos paramą, spręsdami teisinio reguliavimo klausimus ir pan. „Praktikoje tai mato žmonės ir jie viską geriausiai gali pasakyti, ne išimtis – ir Kupiškis“, – teigė ministras.

V. Sinkevičius pabrėžė, kad jo akimis, mūsų miestelis puikus. Pirmiausia, išskirtinis savo gamta, mariomis ir išties turintis ką parodyti svečiams. „Manau, kad Kupiškio turizmo potencialas yra tikrai neblogas, tik labai gaila, kad neišnaudojamas. Kiek žinau, Turizmo ir verslo informacijos centro direktoriaus neturi jau porą metų“, – sakė pašnekovas.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • tai tokie ministrų pareiškimai nedaro jokio įspūdžio. Tai viso labo mandagumo frazės, manau. Tikrai nė vienas svečias nepasakys, kad esame beviltiški, susistatę prekybcentrius centre, neturintys nei pramonės, nei smulkaus verslo. Jokių ūkininkų parduotuvėlių su vietine produkcija. Iš paslaugų sferos vyrauja grožio salonai… Pabandyk paieškoti suolelių, norėdamas nestipriomis kojomis pereiti Kupiškį, nueiti į kapines. Aikštė centre ir ta planuojama plika, be pavėsių pasisėdėjimui.

 • Aciu kad pakeliat nuotaika!

 • To kupiškietis. Matyt esi tikrai tikras valstietis.

 • Tendencingas vizitas ir straipsnis.Liūdna, kad p.Jarutis veikia“kojos tarpdury „principu.

 • Aaūū kur tie Jaručio projektai?

 • Ministras,baigęs mokslus D.Britanijoje ir Nyderlanduose,gerai išmano vakarietiško verslo principus. Man padarė įspūdį ministro pareiškimas (jei teisingai supratau),kad nebereikia kurti Vilniaus LEZ (nors pats ministras yra vilnietis)- reikia kurti LEZ regionuose,nes Vilniui ir taip tenka didžioji dalis investicijų. Sėkmės ministrui,gaivinant Lietuvos regionus.

  • Ar tik kalbos nesiskiria nuo darbų? Greičiausiai skiriasi.

 • Įdomu, kaip jaučiasi Jarutis, kai mato, kad valstiečių apleistas Kupiškis sparčiai kyla iš duobės. Net valstiečių ūkio ministras pastebėjo, kad esama pozityvių pokyčių.

  • O kaip turėtų jaustis tas Jarutis?Geru laiku atėjo Bardauskas,projektai parašyti,tik gyvenk.Įdomu ką po savęs paliks jis.

   • tu tiesiog senas bambeklis.

  • Su Jaručio valstiečiais kartu valdė ir socdemai. Ką jie turėtų pasakyti kodėl pro pirštus žiūrėjo į valstiečių neveiklumą? Kodėl Bardauskas ėjo į koaliciją su nesėkmingame valdyme veikusiais socdemais? Nustokit pataikauti merui, kuris nelabai turi kuo pasigirti.

Rekomenduojami video