2023/02/05

 

Į DURIS BELDŽIASI GYVENSENOS TYRĖJAI

Gyventojai neturėtų bijoti įsileisti gyvensenos apklausą Kupiškio rajono savivaldybės teritorijoje atliekančių visuomenės sveikatos stebėsenos specialisčių (iš dešinės) Dovilės Šukytės ir Ugnės Kirdaitės. Per apklausas jos vilki džemperiais su įstaigos pavadinimu ir pateikia darbuotojo pažymėjimus. Autorės nuotrauka

Gyventojai neturėtų bijoti įsileisti gyvensenos apklausą Kupiškio rajono savivaldybės teritorijoje atliekančių visuomenės sveikatos stebėsenos specialisčių (iš dešinės) Dovilės Šukytės ir Ugnės Kirdaitės. Per apklausas jos vilki džemperiais su įstaigos pavadinimu ir pateikia darbuotojo pažymėjimus.
Autorės nuotrauka

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Visoje Lietuvoje kovo mėnesį prasidėjo iki pat gegužės pabaigos vyksiantys suaugusiųjų gyvensenos tyrimai. Apklausiami atsitiktinės atrankos būdu atrinkti 18 metų amžiaus ir vyresni gyventojai.
Šiems tyrimams metodiškai vadovauja Higienos institutas, o juos Kupiškio rajone vykdo Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Ar sklandžiai vyksta ši apklausa? Ar visur jos vykdytojus žmonės sutinka draugiškai nusiteikę?

Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure už 2018 m. suaugusiųjų gyvensenos tyrimo organizavimą ir vykdymą Kupiškio rajono savivaldybės teritorijoje atsakinga visuomenės sveikatos stebėsenos specialistė Dovilė Šukytė. Ji su savo kolege Ugne Kirdaite jau apklausė 10 vyrų ir 12 moterų Subačiaus mieste. Šiuo metu vyksta Kupiškio miesto gyventojų apklausa. Čia reikės apklausti 67 vyrus ir 80 moterų.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Labai šaunios merginos,aktyvios,drąsios, lauksiu 🙂

  • Ši panelė paskirta atsakinga.Ko norite?

  • Kada nustosit brukt į viešumą panelę D.Š, nera daugiau ko iš savivaldybes?

Rekomenduojami video