2024/07/13

 

IŠLINDO VIENASMENIS VICEMERO SPRENDIMAS

Pasirodo, Kupiškio rajono savivaldybės vicemeras Aurimas Martinka yra labai geranoriškas ir sprendimus linkęs priimti vienas. Jis žiemos šventės organizatoriams Savivaldybės vardu suteikė paramą, apie kurią administracija sužinojo tik po renginio. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Sekmadienį prie Kupiškio piliakalnio vykusi automobilių ir motociklų šventė „Žiema 2018“, kurią organizavo Virginijus Gaidimauskas ir Audrius Stanis, sulaukė nemažai žiūrovų palaikymo. Deja, ji sukėlė ne tik teigiamas emocijas, bet ir suteikė progą pamąstyti, ar visi norintys turi vienodas sąlygas organizuoti renginius.

Ar pakanka su vienu iš valdžios atstovų sukirsti rankomis, kad durys atsivertų plačiau?

Audinga SATKŪNAITĖ

Kas sumokės už suteiktas paslaugas?

Savaitgalio šventės „Žiema 2018“ pagrindinis akcentas buvo ledinė trasa, kur savo jėgas išbandė motociklininkai ir automobilininkai. Įrengiant trasą pagelbėjo UAB „Kupiškio vandenys“, kuri leido naudotis hidrantu ir geranoriškai „paskolino“ savo resursų. Vienas renginio organizatorių V. Gaidimauskas teigė, kad svarbų vaidmenį gaunant vandenį atliko vicemeras Aurimas Martinka. Šio fakto neslėpė ir pats vicemeras, kuris sakė, kad jis asmeniškai kreipėsi į įmonę su klausimu, ar ji galėtų pagelbėti organizatoriams tiekiant vandenį, reikalingą trasai įrengti.

UAB „Kupiškio vandenys“ direktorių Vidą Zuloną per atostogas, kai šventės organizatoriams buvo tiekiamas vanduo, pavadavęs vyriausiasis inžinierius Saulius Simanavičius sakė, kad vandens trasos liejimui prašė vienas iš šventės organizatorių Audrius Stanis. Anot jo, įmonė suteikė 90 kubinių metrų geriamojo vandens – devynias statines po 10 kubinių metrų. S. Simanavičius pabrėžė, kad tokiam vandens kiekiui organizatoriams ir bus parašyta sąskaita.

„Jie būtinai turės sumokėti už vandenį, nes buvo toks susitarimas. Iki pat renginio nebuvo aišku, koks kiekis vandens jiems bus reikalingas. Jeigu būtų patirpę, galbūt jiems būtų reikėję daugiau vandens. Kadangi renginys praėjo, dabar galės sumokėti ir sąskaita bus paruošta“, – kalbėjo pašnekovas.

UAB „Kupiškio komunalininkas“ vyriausiasis inžinierius Sigitas Dulksnys, pavadavęs direktorių Rimantą Adomauską, pradžioje abejojo, ar išvis įmonė galėjo prisidėti organizuojant šį renginį. Kalbant telefonu, atrodė, kad jis nieko nežinojo apie transportą, kuris buvo naudojamas šventės organizatoriams talkinti. Paskambinus telefonu pakartotinai, S. Dulksnys sakė, kad vieną kartą įmonės technika buvo naudojama. Paklausus, kas prašė paslaugos, jis atsakė, kad Virgis. Apie mokėjimą jis teigė nieko nežinantis ir apie tai reikėtų kalbėtis su direktorium.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Sumokes visus pinigus uz saskaitas , gi surinko po 30 eur is dalyviu. Ar pinigai sukrito i kisene?

 • Meras pažadėjo automobilį gimnazijai, policijai ir … t.t. Tai koks sprendimas? Vienasmenis? Merui galima?
  Ima iš savos piniginės?

 • Vargšas žmogelis. Nežino kad pinigai yra skaičiuojami. Net valdžiažmogiui nurodžius organizacojai kažką atlikti, pinigais nepalyja. Kainuoja kuras, dėvisi technika, o ir žmonės už dyka nedirba. Juk bolševikai komunizmo nepastatė. Galų gale, valdininkas turėtų dirbti pagal įstatymo raidę, o ne fantazuoti.

 • Ar tai toks turėtu būti pirmas laikraščio puslapis kovo 10 dieną. Kur redakcijos sveikinimas valstybės atkūrimo proga, ar ši diena jums nieko nereiškia? Susivokit ir gerbkit savo skaitytojus.

  • Teisingas komentaras.

  • gal nebereiktų ieškot lede vandens? Šventė įvyko,visiems patiko,ko trūksta? Ir pritariu,kad šventinis numeris visai ne šventinis 🙂

   • Šventės esmė gal yra tame, kad galime laisvai reikšti mintis, nepaliekame užkulisiuose negerų dalykėlių. Dar krykštauti beprasmiškai nėra reikalo. Neturi būti tokių nesusipratimų. Kuo skirsis tada tas petras, kuris iš antano paėmė daiktą ir jo negražino?

    • Hmmmm, gal vogtas obuolys skaniau? Arba linksmas robinhudų žaidimas, apiplėšiau, padalinau, duokit medalį 😀

 • Galėtų valdžiukė tarp savęs susitarti ir nekilnoti savo marškinių visiems prieš akis, tiesiog gėda skaityti, vienas leido , kitas nedavė, vienas prašė, kitas nežada sumokėti. Kaip kokie nesubrendėliai. Juk šventė buvo visiems miesto ir rajono žmonėms. turėtumėt padėkoti iniciatyviems vyrams, o ne rietis.

 • Vieną dieną rašo koks geras renginys, kitą dieną, kaip nešvariai suorganizuotas,
  Gal Kupiškėnų mintys nori suorganizuoti panašų renginį…….????? Kur matot kriminalą??
  Diletantai žurnalistai…………

 • Ach,tas VICEMERAS!!!! Tai jis į kultūrnamio foje IŠDRĮSTA susikviest žmones su negalia,tai TARPININKAUJA dėl vandens tiekimo žiemos sporto šventei.O neretai dar viešai PAREIŠKIA savo nuomonę !NEBUVIMAS!!! Ir NEATSIKLAUSIA nei Onutės iš Pajuodupės, nei Kaziuko iš Varaniškių…Ot ! Nu,tikras vicemeras.

Rekomenduojami video