2023/12/11

 

RAJONO SAVIVALDYBĖ – CIVILINĖS SAUGOS LYDERĖ

Kupiškyje viešėjo Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyriaus vedėjas Vilius Grigaliūnas (antras iš kairės) ir šio skyriaus specialistė Aušra Aukštikalnytė. Padėkomis už bendradarbiavimą ir aktyvią veiklą organizuojant ekstremalių situacijų prevenciją apdovanotas rajono Savivaldybės vyriausiasis civilinės saugos specialistas Nerijus Kručas (antras iš dešinės) ir administracijos direktorius Marius Mališauskas. Autorės nuotrauka

Penktadienį Kupiškio rajono savivaldybėje viešėjo Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyriaus atstovai. Į Kupiškį svečiai atvyko su specialiu tikslu – įteikti padėkų už civilinės saugos pažangą.

Jurga BANIONIENĖ

Civilinės saugos dienos proga

Kupiškyje lankėsi Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyriaus vedėjas Vilius Grigaliūnas ir vyresnioji specialistė, kuruojanti Kupiškio rajoną, Aušra Aukštikalnytė.

Kovo 1-ąją minima Tarptautinė civilinės saugos diena.

Ta proga svečiai atvežė Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininko Algirdo Rudžio pasirašytas padėkas už darbą rūpinantis gyventojų saugumu.

Šios padėkos skirtos rajono Savivaldybės administracijos direktoriui Mariui Mališauskui ir vyriausiajam civilinės saugos specialistui Nerijui Kručui.

„Norime pasidžiaugti, kad Kupiškio rajono savivaldybė tikrai nėra nusišalinusi nuo civilinės saugos reikalų, už jos būklę ir parengtį yra atsakingas administracijos direktorius, jam talkina specialistas N. Kručas. Įvertinome jų šios srities pastangas ir pastebėjome, kad per pastaruosius dvejus metus, palyginti su kitomis apskrities savivaldybėmis, Kupiškis padarė didžiausią pažangą“, – kalbėjo V. Grigaliūnas.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Gerb. Bambaliukui ir kitiems , kad nereikėtų vargintis komentuojant ir viskas būtų aišku. Tą dieną administracijos direktoriaus nebuvo , svečiai paprašė dalyvauti mane ir perduoti padėką jam. Tai ir buvo padaryta , padėka atiduota gerb. Mališauskui , štai ir visa šios fotonuotraukos atsiradimo istorija:)
  Noriu tik pasidžiaugti ,kad kupiškėnai pastebimi ir mūsų savivaldybės darbuotojų darbas įvertinamas , gal ir ne viskas pasiseka , bet rezultatai yra ne patys blogiausi.
  Komentatoriams ačiū už sąmojį , visiems geros pavasariškos nuotaikos

  pagarbiai Dainius Bardauskas

 • užrašas po nuotrauka lyg ir turėtų pasakoti apie nufotografuotus asmenis… Mališauskas ar Bardauskas stovi?

  • Malisausko nesimato, tikriausiai guli

 • Kai viską KRŪTAI laikai rankose, tai ir pagyrimo tikėtis gali:)

 • Nu,fainiai,kad Rudys savo gimtinę pamalonino padėkos raštu !!!!

  • Už darbą ir pamalonino. Anksčiau padėkų lyg ir nebuvo.

   • Seniau ir saulė prasčiau švietė…
    Įdomu ar pataikūnu reikia gimti ar galima ir išmokti?

Rekomenduojami video