2023/02/05

 

DOVANOS ŽEMĖS LOPINĖLĮ PAČIOJE MIESTO ŠIRDYJE

Autorės nuotrauka

Autorės nuotrauka

Rajono Tarybos nariams trečiadienį vykusiame posėdyje pateiktas svarstyti klausimas, ar priimti kupiškėnų verslininkų dovaną – žemės lopinėlį pačiame miesto centre. Politikų sprendimas buvo teigiamas.
Kas tą žemę dovanoja ir kam ji bus skirta?

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Nori vienodų trinkelių

Rajono verslininkas Vidas Ruzgas ir jo žmona Rita nusprendė Savivaldybei dovanoti žemės sklypo dalį, 149 kv. m, Kupiškyje, Lauryno Stuokos-Gucevičiaus a. 7. Visa tai susiję su prasidėjusia šios aikštės rekonstrukcija.

Pasak Savivaldybės administracijos direktoriaus Mariaus Mališausko, kompleksiškai tvarkant centrinę miesto aikštę, norima sutvarkyti ir artimiausias jos prieigas, kad viskas susilietų į harmoningą visumą.
„Kitoje automobilių stovėjimo aikštelės pusėje, kuri bus priešais buvusį NORD banką, pagal projektą turėtų būti trinkelėmis keičiamos šaligatvio plytelės. Šiuo metu ten dalis žemės priklauso privatiems asmenims. Būtų nei šis, nei tas juos imti ir priversti už savo lėšas tokiomis pat plytelėmis išgrįsti savo teritoriją. Todėl labai džiugu, kad to žemės sklypo savininkai nutarė dalį savo sklypo dovanoti Savivaldybei. Taigi Tarybos nariams pritarus šiai dovanojimo sutarčiai, nebekils keblumų dėl šaligatvio toje vietoje remonto“, – situaciją pakomentavo administracijos vadovas.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausias komentaras
  • Gerai nusprende, aikste bus vienodai ir tomis paciomis medziagomis isklota. O vaiksciosim visi. Puiku.

Rekomenduojami video