2024/02/26

 

MERĄ ĖMĖ GINTI VISUOMENININKAI

Aptarti socialinės pagalbos senyvo amžiaus žmonėms, padiskutuoti, ar užtenka atliekant tą misiją Savivaldybės paramos ir palaikymo, buvo susirinkę rajono nevyriausybinių organizacijų atstovai. Autorės nuotrauka

Pasikalbėti apie savo veiklos aktualijas sausio 31 dieną į Savivaldybės posėdžių salę buvo susirinkusios rajono nevyriausybinės organizacijos (NVO), kurios labiausiai rūpinasi senyvo amžiaus ir neįgaliais žmonėmis.

Šį nevyriausybininkų susibūrimą inspiravo ir respublikinėje spaudoje bei televizijoje pastaruoju metu prasprūstančios užuominos, kad Savivaldybės administracijos ir rajono mero dėmesio, paramos pristinga kai kurioms rajono NVO.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Ar gera valdžia?

Šio pasitarimo iniciatorė, konservatorių frakcijos rajono Taryboje narė, besikuriančios Maltiečių organizacijos rajone atstovė Skaistutė Paulauskienė, susitikimo pradžioje teigė, kad treti metai iš kai kurių NVO girdėti priekaištai, kad Savivaldybė, konkrečiai rajono meras Dainius Bardauskas, nenori bendradarbiauti su jais (omenyje turėta rajono savižudybių prevencijos grupė, emocinės paramos telefonu iniciatyva, trumpai tariant, ta veikla, kurios idėjos gimė esant ankstesnei valdžiai – aut. past.).

S. Paulauskienė pakvietė NVO atstovus pareikšti nuomonę, ar teikiant vyresnio amžiaus žmonėms savanorišką kompleksinę socialinę pagalbą su jais bendradarbiauja, ar juos palaiko Savivaldybės administracija.

Iš esmės visų NVO atstovai teigė, kad to bendradarbiavimo ir paramos jiems nestinga. Merą dažnai mato savo renginiuose.

Buvo pareikšta pastaba, kad Savivaldybės interneto tinklalapyje nebeliko konkrečios informacijos apie kiekvieną rajono NVO.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Na P. Paulauskiene, baik liaupsint merą, mat pati tokias pareigas gavai, vyrą išlaikom iš moketoju pinigu, nes jam buvo vieta ,,kitur“ už aferas, tai dabar labai protinga ponia esat, visiem Kupišky žinoma.

Rekomenduojami video