2023/11/28

 

TARYBOJE KRITO TRYS MEDICINOS PUNKTAI IR DU GATVIŲ PAVADINIMAI

Netikėtai pasibaigus rajono Tarybos nario Bronislavo Rimkaus karjerai konservatorių frakcijoje, pasikeitė ir jo sėdėjimo vieta per posėdžius. Dabar jis mėgaujasi savo kolegos, taip pat laisvo nuo partinės priklausomybės, Modesto Puišės draugija.
Autorės nuotrauka

Per rajono Tarybos posėdį, vykusį praėjusį ketvirtadienį, lapkričio 9 dieną, daugiausia diskusijų sukėlė sprendimas likviduoti rajone tris kaimo medicinos punktus, dviejų Kupiškio gatvių pavadinimų keitimas, Lietuvos valstybės šimtmečio atkūrimo programa.
Į akis krito, kad posėdžių salėje naujoje vietoje sėdi buvęs Tarybos konservatorių frakcijos atstovas Bronislavas Rimkus. Šiam politikui parinkta vieta šalia kolegos Modesto Puišės, kuris anksčiau savanoriškai yra palikęs Darbo partijos gretas.
Atrodo, kad atitolimas nuo buvusių bendrapartiečių B. Rimkui tik į naudą. Pasijutęs nepriklausomu politiku, jis dar aktyviau reiškė savo nuomonę beveik visais klausimais, net dėl apskritai rajono savivaldos egzistavimo.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Lėmė demografija ir finansai

Kodėl prireikė Kupiškio rajono savivaldybės pirminės asmens sveikatos priežiūros centrui likviduoti Naivių, Palėvenėlės ir Laičių kaimo medicinos punktus nuo 2018 m. sausio 1 d., Tarybos posėdyje paaiškino šios įstaigos direktorė Dovilė Kulbokienė. Pasak jos, rajone iš viso yra 13 medicinos punktų. Iš jų daugiausiai pacientų turi Noriūnai – 1200. Šepeta aptarnauja 800 pacientų, Alizava, Antašava ir Salamiestis – po daugiau nei 600. Lukonys, Rudiliai – per 400, o Naiviuose, Palėvenėlėje ir Laičiuose buvo atitinkamai po 228, 334 ir 370 pacientų.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Įdomūs faktas Noriūnų punktas aptarnauja 1200 pacientų . Tai iš kurgi tiek pacientų ,kai Noriūnuose yra gyventojų tiktai apie 800 . Matyt plūsta iš visos Lietuvos kaip pas Kašpirovskį…

  • Ar dar ji ir punktuose dirba….? Ale mat…

  • Aišku lieka tie punktai pirmiausia kur dirba Kulbokiene, kada ta moteris pasisotins?

    • Galėtų babytė pensijon. Arba vien gydytoja. Amželis daro savo…

Rekomenduojami video