2023/11/29

 

MIESTO CENTRE RUOŠIAMA VIETA NAUJAM NAMUI

Kupiškyje B. Žekonio gatvėje baigiamas griauti medinis namas, kuriame daug metų buvo šarvojimo salė. Kitais metais čia turėtų iškilti šešiabutis gyvenamasis namas. Autorės nuotrauka

Valdžios planai Kupiškyje B. Žekonio gatvėje pastatyti socialinį būstą, atrodo, pajudėjo iš mirties taško.

Šiomis dienomis pradėtas ardyti medinukas, kuriame daug metų veikė šarvojimo salė. Jo vietoje kaip tik ir turėtų iškilti minėtas statinys.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Sienos – kitąmet

Paprašėme Savivaldybės administracijos direktoriaus Mariaus Mališausko pakomentuoti, kada prasidės naujo namo statybos darbai, kiek tam skirta lėšų, kelių butų bus namas, ar bus griaunamas ir medinis namelis šalia.

Pasak M. Mališausko, šiais metais yra suplanuota nugriauti senąjį pastatą, išlieti naujo namo pamatus ir atvesti reikiamas komunikacijas. Sienos kils kitais metais.

Namas bus dviejų aukštų, šešių butų. Namelis šalia griaunamas nebus – tai privati nuosavybė.

Griovimo ir naujo pastato statybos darbus atlieka UAB „Statpromas“, sutarties vertė 219 598 eurai. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos ir Kupiškio rajono savivaldybės lėšomis.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • sveiki, man keista, jog salia tas namelis bus, is kurio nenorejo kraustytis gyventojai, jiems siule buta, bet neaisku kokiom salygom.
  Tai matomai ir pasiliko gyventi tame nusiurusiame… ar klystu>?

 • Pritariu Valentinui, bet klausimas kada visa tai baigsis.

 • įdomu :- kokia dalis savivaldybės tame projekte ? Ar buvo galimybė panaudot ES pinigus privačių būtų pirkimui?
  Pagarbiai

 • Valentinai,ir vėl kvailinat žmones vėlgi arba darot tai tyčia ar nežinot , kas būtų keista, visų šio projekto reikalavimų. Užeikite į savivaldybę specialistai jums išaiškins

  pagarbiai

  • Demagogija, kvailinimas – tušti epitetai oponentams naudojami neturint argumentų. Tarybos posėdyje galite neleisti kalbėti, galite pertraukinėti, laisva spauda kas kita. Kas netiesa? Būsimų butų kaina 36 tūkst ar Kupiškyje parduodamų butų kainos? Ar sakysite kad čia ne savivaldybės pinigai todėl pasitaškom?

 • 219598 padalinti iš 6 beveik 36600už butą.
  Aruodas lt parduodami butai Kupiškyje:
  1 kambario už 6500EUR, 11000EUR, 11000EUR, 4200EUR
  2 kambariai už 14000EUR, 24900EUR(su baldais ir įranga)
  3 kambarių už 18600EUR, 36900EUR(su baldais ir technika)
  4 kambarių 13100EUR
  Išvada – neefektyvu ir neekonomiška. Už 36000 galima nupirkti naujai suremontuotą butą su visais baldais ir integruota technika, o be jų – už pusę kainos. Tiesiog noras ką nors pastatyti savo smėlio dėžėje.

Rekomenduojami video