![]() |

|
2025 m. gruodžio 21 d., sekmadienis |
Reklama | Prenumerata | Naujienos | Archyvas
|
|
Naujienos Kroštas brungiausias Informacija Įkainiai |
Skaitytojų komentarai
Banguolė ALEKNIENĖ KASDIENYBĖ SU PAAUKOTU SRIUBOS DUBENĖLIU Dėl savo kaimyno į redakciją kreipėsi garbaus amžiaus kupiškėnas Kazys Jazokas. Vyriškis papasakojo apie didelių bėdų prispaustą ligotą Vytautą Laiškonį, kurį ir jis, ir kiti kaimynai jau bemaž pusmetis šelpia maistu, nes vyriškis neturi jokių pajamų. Ilgai tas žmogus neturėjo ir kuo krosnį prakurti.
...
Straipsnio komentarų skaičius: 7. 7. x (2009-03-25 09:11 IP: 88.119.251.183) Žinau 100% 6. (2009-03-23 16:31 IP: 86.38.161.41) 4-ajam.Ar tu žinai,kad Äia tas pats žmogus,ar tau tik atrodo? 5. (2009-03-23 15:29 IP: 81.7.101.86) nu jeigu taip zmogus apmeluoja visus, zmogeli tu zusi tada dar didesniam skurde. Negrazu ii kitu gerumo gyvent. <br>O redakcija turetu bent detaliau isnagrinet istorija, o ne kiekvienam nubegusiam i redakcija kurpti graudzias istorijas. 4. x (2009-03-23 14:13 IP: 88.119.251.183) palaukit palaukit ar Äia ne tik tass žmogelis , kuriam kaimynai pinigÄ—lius surinko už elektrÄ… susimokÄ—ti o jis iÅ¡ tų pinigÄ—lių pijokams balių padarÄ— ir visus pinigÄ—lius prauliavojo. tai Äia tokia pagarba iÅ¡ jo pusÄ—s kaimynam s turÄ—tų bÅ«ti.NiekÅ¡as jis yra užtat taip ir gyvena.juk kiekvienas žmogus savo likimo kalvis visų pijokių priÅ¡elpti neimanoma.PasižiÅ«rÄ—kit vien jį jo nuotraukÄ… ir surasite atsakymÄ… kur problema.Užuojauta naiviems kaimynams. 3. (2009-03-21 22:39 IP: 78.58.83.193) Kaimynams -pagarba. Biednas biedna selpia. <br>O stai soc.parama - KLAIKUMA. <br>Pasakysiu is savo patirties.Kai 6 metus neturejau darbo, ir jokiu pajamu, (tevai is savo pensiju reme), -kreipiausi dar tada pas Kareiviene. Rangesi, maivesi, tyciojosi, - kaip neva zmogus negali be pinigu gyvent!. <br>Kraupus dalykas.Toki nesupratima ir pazeminima sunku pakelt moraliskai vien. Paskyre 100 Lt. pasalpa...dviem menesiems.!!. Pagal istatymus priklause 3 men. Reiskia vieno menesio pasalpa aiskiai pasivoge.O kiek tokiu atveju tuomet buvo!!!. Mano mastymu, tuo laiku vyriausybe skirdavo pagal nedirbanciu ir neigaliuju skaiciu pasalpoms pinigus savivaldybes soc.rupybai. Sioji aisku ta skaiciu gerokai padaugindavo, ir neismokedavo dalies, kuri ir atitekdavo kai kam premijoms, priedams.Dabar istatymas pakeistas, jei nepanaudos skirtos dalies pasalpoms-teks grazinti atgal. Istatymas geras. Bet deja yra nemazai apejimo budu. <br>Tai va taip rupi cia tokie zmones kaip sis. Ypac soc.rupybai. 2. (2009-03-21 19:42 IP: 62.212.206.211) Kita vertus tai ir iÅ¡bandymas mums, ko mes verti. Paprasti žmonÄ—s - kaimynai - ver,ti pagarbos. <br>Koks jo adresas? 1. (2009-03-21 17:06 IP: 78.58.78.81) Dar vienas puikus įrodymas , kaip dirba mÅ«sų soc. paramos skyrius. Jei ne kaimynai tai žmogus jau iÅ¡ bado bÅ«tų numirÄ™s.
Redakcija už komentarų turinį neatsako ir pasilieka teisę pašalinti tuos
Gali praeiti šiek tiek laiko, kol komentaras bus matomas. |
Skalsu kalbos Savaitės klausimas |
Vardadieniai Geskanta, Geskantas, GeskantÄ—, Gestautas, GestautÄ—, Gesvina, Gesvinas, GesvinÄ—, Honorata, Honorijus, Tomas. |
|
Jūs esate 9 217 897 šios svetainės lankytojas |
|
Šiame puslapyje pateiktą medžiagą kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Kupiškėnų mintys“ sutikimą.
|
|
![]() |
UAB „Kupiškėnų mintys“, Gedimino g. 34, 40130 Kupiškis Tel.: (8 459) 3 54 74, tel./fax.: (8 459) 5 48 89. Elektroninis paštas: [email protected] |