Eikite i Maxima Gedimino gatveje ten visada pades visada nusisypsos visada suras prekia jei nerandi pribegs net neprasyta pardaveja jei mato kad tau kaskaip nesiseka tai puikios pardavejos o nei norfa nei iki to nera iskyrus viena Norfoj dirbanti jauna kasoje dirbancia smulkute sypsosi tai ja pamacius malonu apsipirkti
Paprasyciau jus nepasakoti pasaku nes gyv prie Maximos ir ten daznai lankausi o su apsauginiais kartai bendrauja tokiu atveju jei jie isima is savitarnos kasu pinigus as visa laika apsitarnauju savitarnoje ir niekada man nesukele jokio susierzinimo nes jos puikiai ismano savo darba ir labai paslaugios
Jau kelintą kartą tenka apsipirkti kraštiečių Norfoje,tai mėsos skyriuje aptarnauja labai nemaloni pardavėja,kad ir šiandien,kita jaunesnė tai labai maloniai aptarnauja.
Kai esi pats malonus, tai ir pardavėja maloniai aptarnauja. Kaip šauksi, taip atsilieps. Ponas, matai atsirado. Gal pardavėja privalo kepurinę sušokti?
O tai poniai labai sudėtinga pačiai šnicelį pasigaminti? Prašom receptą: Mėsa: 4 veršienos nugarinės pjausniai (apie 150–180 g kiekvienas) .Išmušti kuo ploniau.
Aš ne ponia -tarnaitės neturiu , bet retkarčiais leidžiu sau patinginiauti, o ir veršienos nemėgstu !
Senis|2026-06-22
|
Ponia, tai mandagus kreipinys į nepažįstamą moterį, nebūtinai nurodantis statusą. O šnicelis, ir yra šnicelis. Jis ne iš maltos mėsos. Čia gamybos variacijų nėra.
Pažinojau Valdemarą Kukulą. Mokykloje mus skyrė tik viena klasė, bet kad jis buvo ESESININKAS nežinojau. Kas nepagavot, atsisukit „Labas rytas, Lietuva“ 06.04 dienos reportažą apie Kupiškio gatvės meną ir atidžiai įsiklausykit.
Gal ponia Rita galėtų paaiškinti, ką tai reiškia. Televizijos nežiūriu, bet šį epizodą susiradau ir perklausiau. Aš irgi nežinojau, kad Valdas esesininkas, nors neblogai pažinojau. Gal norėjo pasakyti ESEISTAS, bet per greitą malimą liežuvis susipynė?
Moka mūsų valdininkai makaronus kabinti 🙂 Kad tas suklypęs šaligatvio gabaliukas priklauso Purėno gatvei – ir taip aišku. Bet kodėl tuomet, kai gal jau ir prieš dešimtmetį ta pati Purėno gatvė buvo išklota trinkelėmis, tas nelemtas gabaliukas taip ir nebuvo perklotas? Matyt tuomet jis buvo Krasnavos gatvėje? Ar ne?
Gyvenu kraštiečiuose. Jau senokai pensijoje. Tokie pat mano draugai ir giminaičiai.. Sulaukiau svečių. Norisi pasivaikščioti, Čirvų kalnaliu pasigrožėt. Du iš mūsų sunkokai eina. Kadangi suoliulai kur ne kur,, teko ieškoti kas paveža. Galėtų būti Kupiškis pasivaikščiojimų su prisėdimais miestas. Juk daugelio nugaros nelabai belaiko.
Gal ir malonu bei sveika prasieiti ,tačiau vakare po 20 val. Kraštiečiuose šauksmai,necenzūriniai įvairiausio pobūdžio žodžiai ,elektroninės cigaretės,spjaudymaisi saulėgrąžų ir t.t.Tai jaunimas,iš kur jis? NEBESINORI IR KOJOS IŠ NAMŲ IŠKELTI.
Nėra tiek daug tokio jaunimo. Galima paėjėti toliau nuo jų arba mandagiai paprašyti, kad jie burtųsi toliau nuo senjorų. Ir vieni kitiems netrukdysim. Kultūringi senukai duos pavyzdį jaunimui.
Gražu, kad savivaldybė pagerbė ugniagesius. Bet iškilmingesnėje aplinkoje būtų pagarbiau. Nejaugi nebuvo galimybės bent prie kavos puodelio žmones pakviesti. Bene bendrapartiečių ten mažai.
Gaila kad nebėra pasakojimų kupiškėnų tarme. Buvo visai neblogų, kad ir su keliomis klaidelėmis. Matyt, projektas nebebuvo pateiktas Medijų rėmimo fondo finansavimui?
Man labai patinka Mažylio g. po rekonstrukcijos. Dabar, kai gerai pasnigo, spaudžiu gazą, kaip Deutschland Autobahn. Ačiū Kupiškio savivaldybės Protams.
Reikia pasakyti, kad Kupiškio turizmo ir informacijos centro internetinio puslapio informacija paruošta pagal sistemą TIAP LIAP. Planuojant kelionę po šiaurės rytų Lietuvą surasti kur apsistoti, labai keblu. Nelaukiat svečių.
Dar kartą spaudos faktai teigia, kad nuteistasis meras neteisus smerkdamas rajono vadovus, kad nedalyvavo modeliukų konkurse. Gal nė vienai mūsų mergaitei neteks ,,garbės“ dalyvauti tokiuose renginiuose kokius organizavo garsusis Epsteinas. Pasirodo, ir mūsiškiai su juo palaikė ryųius. Ir nežinia kiek merginų keliavo į Dubajus, JAV ir kitur linksminti vyrų. O ir anksčiau buvo Lietuvoje garsių bylų. Taigi, tėveliai ir mamytės daugiau rūpinkimės, kad vaikai būtų protingi, gebantys kažką kurti savo rankomis. Dar būtinai reikia žiūrėti kam patikite savo vaiko lavinimą. Išsilavinimas, reputacija, darbo metodai turėtų būti tėvams žinomi. Sako, individualią veiklą gali registruoti bet kas. Nors ir su pradiniu išsilavinimu valytoju dirbęs asmuo.
Alfredas | 2026-06-22
|
Mūsų šventės girtos ir beprasmės… (J. Tumas- Vaižgantas)
Kupiskio gyventoja | 2026-06-13
|
Eikite i Maxima Gedimino gatveje ten visada pades visada nusisypsos visada suras prekia jei nerandi pribegs net neprasyta pardaveja jei mato kad tau kaskaip nesiseka tai puikios pardavejos o nei norfa nei iki to nera iskyrus viena Norfoj dirbanti jauna kasoje dirbancia smulkute sypsosi tai ja pamacius malonu apsipirkti
Česlovas | 2026-06-20
|
Pasakų nepasakokite. Puse laiko su apsauga kalba prie kasų… Ypač savitarnoje. Neturi laiko net aptarnauti. Stovi ir žiopso apsauga.
Anonimas | 2026-06-21
|
Kalba tik tuo atveju jei isimami pinigai is savitarnos kasu as gyvenu netoli Maximos ir ten visada apsiperku ir as parasiau ka matau metu is metu
Kupiskio gyventoja | 2026-06-21
|
Paprasyciau jus nepasakoti pasaku nes gyv prie Maximos ir ten daznai lankausi o su apsauginiais kartai bendrauja tokiu atveju jei jie isima is savitarnos kasu pinigus as visa laika apsitarnauju savitarnoje ir niekada man nesukele jokio susierzinimo nes jos puikiai ismano savo darba ir labai paslaugios
Skaitytojas | 2026-06-11
|
Jau kelintą kartą tenka apsipirkti kraštiečių Norfoje,tai mėsos skyriuje aptarnauja labai nemaloni pardavėja,kad ir šiandien,kita jaunesnė tai labai maloniai aptarnauja.
Ašmontas | 2026-06-11
|
Tikra tiesa. Kupišky ne tik Norfoje, bet ir kitose parduotunėse dar yra išlikusių sovietinio raugo pardavėjų.
Pralinksmėkite | 2026-06-12
|
Ypač nemalonios Norfos kasininkės prie turgaus kažkokios rūgštynės
Pirkėjas | 2026-06-12
|
Kai esi pats malonus, tai ir pardavėja maloniai aptarnauja. Kaip šauksi, taip atsilieps. Ponas, matai atsirado. Gal pardavėja privalo kepurinę sušokti?
Kur jūs seni ambekliai randat? | 2026-06-12
|
Niekur Kupiškyje neradau nemalonios pardavėjos.
Zeda | 2026-06-13
|
Pardavėjos Norfoje visos puikios , va kas gamina šnicelius tai galėtų dėvėti kepurę, jau du kartus valgiau su plaukais .
Senis | 2026-06-21
|
O tai poniai labai sudėtinga pačiai šnicelį pasigaminti? Prašom receptą: Mėsa: 4 veršienos nugarinės pjausniai (apie 150–180 g kiekvienas) .Išmušti kuo ploniau.
Paniravimui: 2 kiaušiniai, 3–4 v. š. miltų, 1 puodelis maltų džiūvėsėlių
Kepimui: lydytas sviestas arba kokybiškas aliejus (šnicelis turi „plaukti“ riebaluose)
Prieskoniai: Druska, juodieji pipirai
Pateikimui: Citrinos griežinėliai
Zeda | 2026-06-22
|
Aš ne ponia -tarnaitės neturiu , bet retkarčiais leidžiu sau patinginiauti, o ir veršienos nemėgstu !
Senis | 2026-06-22
|
Ponia, tai mandagus kreipinys į nepažįstamą moterį, nebūtinai nurodantis statusą. O šnicelis, ir yra šnicelis. Jis ne iš maltos mėsos. Čia gamybos variacijų nėra.
Alfredas | 2026-06-08
|
Būtina iš teisėjų atimti privilegiją nuosprendžius skelbti Lietuvos Respublikos vardu, nes kalėjimuose sėdi visai ne ta publika.
Marytė | 2026-06-04
|
l.gražiai tvarkosi Noriūniečiai dėka Daivutės Bubulienės ,takai išasfaltuoti,daug suoliukų,gėlių ,
Zeda | 2026-06-10
|
O kiek banditėlių tuose Noriūnuose ten vis kažkas įvyksta, tai susimuša , ar pavagia , langus išdaužo.
Gal jau nebeprižlibinu | 2026-06-10
|
Nu nemačiau tos Daivos ravinčios nebent prie tos sraigės būtų tupėjusi
Vida | 2026-06-12
|
O tai ką jums Daivutė turėtű nuravet, daržus ar darẓ̌elius?
Sveiki | 2026-06-04
|
gal žinote, kiek kainuoja šulinio iškasimas ?
Kupiškėnas | 2026-06-09
|
1 žiedas apie 55 eurus be atvežimo, kastuvas apie 10 eur. Daugiau viskas už dyka. Kol noras nedings.
Vidas | 2026-06-04
|
Pažinojau Valdemarą Kukulą. Mokykloje mus skyrė tik viena klasė, bet kad jis buvo ESESININKAS nežinojau. Kas nepagavot, atsisukit „Labas rytas, Lietuva“ 06.04 dienos reportažą apie Kupiškio gatvės meną ir atidžiai įsiklausykit.
X | 2026-06-05
|
Gal ponia Rita galėtų paaiškinti, ką tai reiškia. Televizijos nežiūriu, bet šį epizodą susiradau ir perklausiau. Aš irgi nežinojau, kad Valdas esesininkas, nors neblogai pažinojau. Gal norėjo pasakyti ESEISTAS, bet per greitą malimą liežuvis susipynė?
Pensininkas skaudančia nugara | 2026-06-02
|
Suoliukų mieste mažai. O taip norėtųsi pasivaikščioti su pasisėdėjimais.
Taigi | 2026-06-06
|
Ant sienų jaunimėlis piešia. O, kad taip suoliukų padarytų….
Jaunimas | 2026-06-09
|
Padarysim senukams medinius ploščius.
Realistas | 2026-06-11
|
Vaikeliuk, nesiūlyk, dar nežinia kam tuo ploščium gali tekti pirmam apsirengti.
Skaitytojas | 2026-06-02
|
Moka mūsų valdininkai makaronus kabinti 🙂 Kad tas suklypęs šaligatvio gabaliukas priklauso Purėno gatvei – ir taip aišku. Bet kodėl tuomet, kai gal jau ir prieš dešimtmetį ta pati Purėno gatvė buvo išklota trinkelėmis, tas nelemtas gabaliukas taip ir nebuvo perklotas? Matyt tuomet jis buvo Krasnavos gatvėje? Ar ne?
Paisivaikščioti po miestą nebeišeinam | 2026-05-27
|
Gyvenu kraštiečiuose. Jau senokai pensijoje. Tokie pat mano draugai ir giminaičiai.. Sulaukiau svečių. Norisi pasivaikščioti, Čirvų kalnaliu pasigrožėt. Du iš mūsų sunkokai eina. Kadangi suoliulai kur ne kur,, teko ieškoti kas paveža. Galėtų būti Kupiškis pasivaikščiojimų su prisėdimais miestas. Juk daugelio nugaros nelabai belaiko.
Tikrai | 2026-05-27
|
Taip, kur daug suoliukų, senukai drąsiai išsirengia į žygį. Pavyzdžiui, Palangoje per Basanavičiaus gatvę.
Aha | 2026-05-30
|
Tikrai vietoj kokių fejerverkų galėtų atsirasti suoliukai.
Angelė | 2026-05-29
|
Gal ir malonu bei sveika prasieiti ,tačiau vakare po 20 val. Kraštiečiuose šauksmai,necenzūriniai įvairiausio pobūdžio žodžiai ,elektroninės cigaretės,spjaudymaisi saulėgrąžų ir t.t.Tai jaunimas,iš kur jis? NEBESINORI IR KOJOS IŠ NAMŲ IŠKELTI.
Na, | 2026-06-01
|
Nėra tiek daug tokio jaunimo. Galima paėjėti toliau nuo jų arba mandagiai paprašyti, kad jie burtųsi toliau nuo senjorų. Ir vieni kitiems netrukdysim. Kultūringi senukai duos pavyzdį jaunimui.
senas kupiškėnas. | 2026-05-07
|
Gražu, kad savivaldybė pagerbė ugniagesius. Bet iškilmingesnėje aplinkoje būtų pagarbiau. Nejaugi nebuvo galimybės bent prie kavos puodelio žmones pakviesti. Bene bendrapartiečių ten mažai.
patikslinimas | 2026-04-29
|
Gaila kad nebėra pasakojimų kupiškėnų tarme. Buvo visai neblogų, kad ir su keliomis klaidelėmis. Matyt, projektas nebebuvo pateiktas Medijų rėmimo fondo finansavimui?
Petras is kupiskio | 2026-03-24
|
visi kupiskenai yra kaimieciai
Alfredas | 2026-03-23
|
Kavą turime laikyti už nuodus, lygius alkoholiui ir tabakui. ( V. Kudirka)
Kažin | 2026-03-11
|
Ar Kupiškyje dar veikia kavinė Merkurijus?
Senėlis | 2026-03-23
|
Veikia. Mačiau „Aukštaitijos pienas“ smetonos atvežė, o iš „T-Market“ parduotuvės, duoną pirko.
Kupiškėnas | 2026-02-15
|
Man labai patinka Mažylio g. po rekonstrukcijos. Dabar, kai gerai pasnigo, spaudžiu gazą, kaip Deutschland Autobahn. Ačiū Kupiškio savivaldybės Protams.
Anonimas | 2026-02-08
|
Ar nepasigedot plovyklos mašinu kupiski
Apie turizmą | 2026-02-08
|
Reikia pasakyti, kad Kupiškio turizmo ir informacijos centro internetinio puslapio informacija paruošta pagal sistemą TIAP LIAP. Planuojant kelionę po šiaurės rytų Lietuvą surasti kur apsistoti, labai keblu. Nelaukiat svečių.
Kupiškėnė | 2026-02-14
|
Labai gaila, kad nemokat pasinaudoti pateikta informacija. Peržiūrėjau ką tik pati, viskas aiškiai ir suprantamai pateikta.
Močiutė | 2026-02-01
|
Dar kartą spaudos faktai teigia, kad nuteistasis meras neteisus smerkdamas rajono vadovus, kad nedalyvavo modeliukų konkurse. Gal nė vienai mūsų mergaitei neteks ,,garbės“ dalyvauti tokiuose renginiuose kokius organizavo garsusis Epsteinas. Pasirodo, ir mūsiškiai su juo palaikė ryųius. Ir nežinia kiek merginų keliavo į Dubajus, JAV ir kitur linksminti vyrų. O ir anksčiau buvo Lietuvoje garsių bylų. Taigi, tėveliai ir mamytės daugiau rūpinkimės, kad vaikai būtų protingi, gebantys kažką kurti savo rankomis. Dar būtinai reikia žiūrėti kam patikite savo vaiko lavinimą. Išsilavinimas, reputacija, darbo metodai turėtų būti tėvams žinomi. Sako, individualią veiklą gali registruoti bet kas. Nors ir su pradiniu išsilavinimu valytoju dirbęs asmuo.