2024/09/28

ŠIAULIUOSE SUSIRUNGĖ IRKLUOTOJAI

Autorės nuotrauka

Birželio 15 d. Šiaulių Talkšos ežere Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro irkluotojai dalyvavo tarptautinėje „Salduvės“ regatoje ir Lietuvos irklavimo federacijos taurės II etapo varžybose. Regatoje sulaukta net 232 dalyvių, tarp kurių – ir svečiai iš Latvijos.

Šioje regatoje lengvo svorio vienviečių valčių klasėje Majus Gabriūnas laimėjo antrą vietą ir pasipuošė sidabro medaliu, o vienviete startavęs Mantvydas Totoris finale D užėmė 4 vietą.

Kupiškėnas Vytauto Didžiojo universiteto studentas Domantas Riauba iškovojo sidabro medalį porinių dviviečių valčių klasėje.

Irklavimo mokytoja Laimutė Šližauskienė meistrų varžybose porinėje keturvietėje su Vilniaus „Žalgirio“ meistrų irklavimo klubo moterimis laimėjo pirmą vietą.

Autorės nuotraukos

Šioje regatoje teisėjavo buvę sporto centro auklėtiniai: nacionalinės kategorijos teisėjai Arijus Petrulis, Vygantas Valma ir Faustas Baronas.