2024/07/17

 

NERIMAS DĖL SUBAČIAUS GIMNAZIJOS IŠLIKIMO

Kristinos Valytės nuotrauka

Redakciją pasiekė susirūpinusių tėvų nusiskundimas, kad Subačiaus gimnazija, tikėtina, gali netekti savo statuso.

„Nuo rugsėjo nebesusiformuoja vienuolikta klasė. Turbūt nuo kitų metų rugsėjo nebebus iš ko surinkti ir dvyliktokų. Tai beliks tik dešimtmetė?“ – svarstė tėvai.

Tačiau ir gimnazijos direktorė Vida Šeškuvienė, ir Savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė ramino, kad Subačiaus gimnazija išliks.

Kristina VALYTĖ

Vienuoliktokų nebus

Pasak V. Šeškuvienės, dešimtą klasę Subačiaus gimnazijoje šiais metais baigė 8 mokiniai. Pusė baigusių gimnazistų nuo rugsėjo tęs mokslus kitose ugdymo įstaigose, tad norinčių mokytis Subačiaus gimnazijoje nuo naujų mokslo metų liko tik keturi, todėl priimtas verdiktas, kad vienuoliktos klasės 2024–2025 metais nebus.

„Pagal Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos reikalavimus, suformuoti klasę, turint tokį mokinių skaičių, neįmanoma“, – teigė V. Šeškuvienė.

Plačiau skaitykite liepos 9 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Dauguma mokytojų pensininkai tai ka jie išmokys tik su pletkais

  • Nežinau,ar norėčiau leistivį tokią gimnaziją savo vaiką,kai klasėje keturi vaikai.. nei ten normalių dėstytojų,nei rimto mokslo. Amžinos atostogos ir vaikams,ir dėstytojams

    • .nuo kada mokykloje dėstytojai , o ne mokytojai

  • Nerimauti tikrai neverta, tikrai uždarys. Šlovė partijai ir vyriausybei. Ura!

  • Palikt vienuoliktokus antriem metam 🙂

    • Na jau, viskas gerai.. dešimtokų klasė nuo pat pradinių buvo maža, o gabių joje mažai..kas nori, tas mokosi, kaip ir miesto mokyklose lanko korepetitorių pamokas..tegul tik vaikai mokytis nori bus viskas gerai..

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video