2024/07/17

 

HOROSKOPAS LIEPOS 7 D.

Unsplash nuotrauka

Liepos 7-oji – Pasaulinė šokolado diena; Globėjų diena.

AVINAS. Regis, suintriguos gauti pasiūlymai šiam savaitgaliui ir ne tik jam. Galima sėkmė sceniniuose pasirodymuose, sporte ar kitoje aktualioje srityje. Leisdamiesi į avantiūrą, įvertinkite, ko iš tiesų siekiate.

JAUTIS. Jeigu pagal savo vidinį balsą rinksitės šios dienos užsiėmimus bei aplinką, tai diena bus maloni, išskyrus kiek konfliktiškesnį rytą. Regis, geriausiai jausitės įprastoje asmeninėje erdvėje – namuose, sodyboje ir pan.

DVYNIAI. Regis, įspūdžių pažers susitikimai su giminaičiais ir draugais. Vieni kitus kažkuo praturtinsite. Netgi kritika bus naudinga. Su užsieniečiais nederėtų pernelyg atvirauti. Išlaikykite apdairią distanciją.

VĖŽYS. Gali būti, kad ieškosite būdų, kaip naudingiau ką nors parduoti, išnuomoti ir pan. Stenkitės šiek tiek apsidrausti. Galite pasiekti puikų susitarimą, gauti rankpinigius ar tam tikrą avansą. Arba patys įsigysite norimą daiktą, kelionę.

LIŪTAS. Diena pažers emocijų, tarp jų bus ir nerimastingų, ir malonių. Puiku, jei to, kas žeidžia, sugebėsite „negirdėti“. Tuomet pavyks išsaugoti geresnius santykius ir nesujaukti šios dienos planų.

MERGELĖ. Šiandien galite ramiai atsidėti relaksacinėms meditacijoms, muzikai, menui, nes vis tiek nieko praktiško iki galo nuveikti nepavyks. Dar geriau, jeigu tai suderinsite su poilsiu gamtoje. Juolab kad jūsų organizmui reikia poilsio, komforto.

SVARSTYKLĖS. Galite tikėtis neįprastų kontaktų, susitikimų. Galbūt įsijungsite į kokią nors grupę, vyksite į masinį renginį ar populiarų kurortą. Svarbu, kad nepraleistumėte visos dienos virtualiuose socialiniuose tinkluose – juk įsibėgėjo vasara.

SKORPIONAS. Planuokite tik tai, ką šiandien galite atlikti, tuomet viskas pavyks kuo puikiausiai ir suteiks pasitenkinimo. Jeigu keliaujate, galite užmegzti intriguojamą pažintį.

ŠAULYS. Šiandien dairysitės ko nors nekasdieniško, bėgsite nuo rutinos. Jeigu saugiai važiuosite, nenuvils kelionė į kurortą, pramoginį renginį, varžybas ar kt. Bus smagu plėsti akiratį, megzti pažintis.

OŽIARAGIS. Gali būti, kad įsilinksminsite ir daug pinigų išleisite neplanuotoms pramogoms, įvaizdžio keitimui arba mylimo žmogaus užgaidoms. Regis, išdrįsite priimti netikėtą sprendimą.

VANDENIS. Nemanykite, kad artimiausi žmonės, partneris jus supranta blogiau už mažai pažįstamus. Stenkitės būti tolerantiški, lankstūs užuot demonstravę savo principus. Tai padės gerinti santykius bei kartu puikiai praleisti laiką.

ŽUVYS. Nuo netinkamo maisto, svaigalų gali sutrikti jūsų sveikata, arba teks pasirūpinti sunegalavusiu augintiniu. Įdienojus pasijusite geriau, tapsite fiziškai ir protiškai aktyvesni, imlesni informacijai. Nepatartina eksperimentuoti su dietomis.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video