2024/07/14

 

HOROSKOPAS LIEPOS 4 D.

Unsplash nuotrauka

AVINAS. Šiandien gali būti daug tuščio energijos eikvojimo. Galbūt dėl to, kad nesusidarėte konkrečios dienotvarkės, o gal dėl įvairių keistų trikdžių, įsivaizduojamų problemų.

JAUTIS. Šiandien aktyvūs būsite šeiminiuose ir turto reikaluose. Noras lengvai praturtėti gali jus įvelti į nemalonumus. Nesukčiaukite ir patys saugokitės sukčių. Gera diena aktyviam poilsiui gamtoje, tik turite būti atsargūs prie vandens.

DVYNIAI. Veikiausiai jums teks įdėti pastangų ir turėti daug savitvardos, kad ši diena nenuviltų jūsų ir kitų žmonių. Užsiimkite ramia veikla, venkite fiziškai sunkių bei pavojingų užsiėmimų, saugokitės pavojų vandenyje.

VĖŽYS. Šią dieną ramiai atsipalaiduokite. Geriau būkite pasyvūs ir paslaptingi nei pernelyg aktyvūs. Atsargiai kelyje. Saugokitės nesąžiningų žmonių, sukčių.

LIŪTAS. Norite ar nenorite, jums teks nemažai bendrauti. Visgi pasižymėsite subjektyvumu, todėl sklandaus, nuoširdaus bendravimo gali pristigti. Pasisaugokite galimų nuostolių dėl vandens, sukčiavimų.

MERGELĖ. Trokšite ramios dienos, tačiau gali nepavykti išvengti incidentų, klastų, nemalonių anoniminių komentarų. Jeigu mėginsite apginti savo įsitikinimus, įsivelsite į keistas peripetijas. Į kai ką būtų geriau nekreipti dėmesio. Saugokitės sukčių.

SVARSTYKLĖS. Gali būti daug kalbama apie vertybinius dalykus, išsilavinimą, keliones. Regis, šiek tiek nerimausite, kad kai kurios jūsų paslaptys ar laiku nedeklaruoti dalykai gali pakenkti reputacijai. Itin saugokite sveikatą.

SKORPIONAS. Šiandien būkite labai atidūs dėl finansinių, komercinių dalykų. Bus lengva apsigauti ar būti apgautiems, suklysti tvarkant sąskaitas, pervedant mokėjimus ir pan.

ŠAULYS. Jums derėtų stengtis išvengti konfliktų, nes nuo vieno nesusikalbėjimo gali išbujoti dideli nesusipratimai. Su neblaiviais asmenimis verčiau nė nepradėkite diskusijų. Saugokitės pavojų vandenyje, apsinuodijimo, erkių.

OŽIARAGIS. Pasistenkite padirbėti, jeigu turite skubių neužbaigtų darbų, kurių terminai eina į pabaigą. Taip pat reaguokite į organizmo signalus, saugokite sveikatą.

VANDENIS. Teks vikriai suktis, jeigu esate susiję su pramogų verslu, meno sfera, turizmu. Asmenys, kuriais žavitės ir pasitikite, gali pradėti naudotis jūsų dosnumu, patiklumu. Pasisaugokite sukčių.

ŽUVYS. Šiandien būsite nerimastingi, niekuo nepasitikėsite. Visgi reikia labiau susikoncentruoti ir energiją nukreipti konkrečiai užduočiai atlikti. Laisvalaikiu ieškokite atsipalaidavimo gamtoje, tik neerzinkite gyvūnų.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video