2024/07/14

 

HOROSKOPAS LIEPOS 3 D.

Liepos 3-ioji – Tarptautinė diena be plastikinių maišelių.

AVINAS. Tai turėtų būti labai informatyvi diena, o jūs – smalsūs ir judrūs. Aktualų klausimą išsinagrinėsite be jokios gaišaties, o pasiekti susitarimai nenuvils.

JAUTIS. Galite gauti naudingą pasiūlymą, informaciją bei daug nuveikti kurdami ir plėtodami individualų verslą ar savo sodybą, namų ūkį. Galbūt rūpinsitės gauti kreditą arba tuo užsiims jūsų aplinkos žmonės.

DVYNIAI. Jūsų kompetencija, iškalba, autoritetas, užsienio kalbos žinios labai padės sukantis šiandieniniame gyvenimo verpete. Regis, puikiai tarpininkausite, vertėjausite ar pan.

VĖŽYS. Net jei nestokosite energijos ir ryžto, vis tiek šiandien jums nelabai pavyks atskirti tikra nuo įsivaizduojama. Jeigu įmanoma, geriau būtų nekišti nosies į jokius svarbesnius reikalus. Prioritetą teikite menui, meilei, dvasiniam tobulėjimui.

LIŪTAS. Būsite linkę pakovoti dėl savo ar kitų asmenų interesų, teisybės. Regis, turite neblogų sąjungininkų, bendraminčių. Visgi nepervertinkite jų ištikimybės ir savo galimybių.

MERGELĖ. Gali būti, kad šiek tiek stokosite energijos, racionalumo, apdairumo. Visgi įdienojus pavyks nemažai nuveikti, o įvykęs pokalbis turėtų suteikti vilčių dėl darbo, verslo užsakymo ar kt.

SVARSTYKLĖS. Regis, drąsiai sieksite realizuoti savo sugebėjimus ir galimybes. Tikėtini kontaktai su oficialiais asmenimis, teisininkais ar užsieniečiais. Jiems padedant problemas išspręsite greičiau. Jeigu atostogaujate, veršitės iš rutinos, rūpės kelionės.

SKORPIONAS. Gali kilti noras atsikratyti nereikalingų, įgrisusių daiktų ir su jais susijusių prisiminimų. Galvosite apie investicijas, keliones. Seksis siekti patinkančio asmens palankumo, meilės.

ŠAULYS. Jeigu jums aktualu rasti gerą tarpininką, konsultantą ar advokatą, šiandien tai turėtų pavykti. Kita vertus, šiek tiek blaškysitės tarp galimų pasirinkimų bei informacijos gausos, todėl sugaišite daug laiko. Atsargiai kelyje.

OŽIARAGIS. Iš pat ryto būsite nusiteikę kibti į darbus. Jeigu norite įvesti nepriekaištingą tvarką savo aplinkoje, neišvengsite išlaidų. Galite įsigyti trokštamą augintinį.

VANDENIS. Kai kuriose srityse tam tikri klausimai reikalauja skubių atsakymų ir juos gali tekti pateikti jau šiandien. Patirsite partnerių arba oponentų spaudimą. Bus žymiai lengviau, jei gebate subtiliai išlaviruoti dviprasmiškose situacijose.

ŽUVYS. Jeigu namuose turite ligonį, gali susijaukti suplanuota dienotvarkė. Visgi vėliau viskas susitvarkys. Neapsiriksite, jei skirsite daugiau dėmesio savo išvaizdai, sveikatai, namų jaukumui ir mylimiems žmonėms.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video