2024/05/18

 

HOROSKOPAS GEGUŽĖS 10 D.

Unsplash nuotrauka

Gegužės 10-oji – Buhalterių diena.

AVINAS. Šiandien nemažai bendrausite, tačiau kai kurie pokalbiai virs ginčais ir ims varginti. Gali atsirasti techninių, transportavimo, prekybinių rūpesčių. Viską nesunkiai sutvarkysite ir išspręsite, jei tik nesinervinsite ir nenuleisite rankų.

JAUTIS. Diena bus kupina piniginių, turtinių rūpesčių. Galimos netikėtos išlaidos, rinkliavos, komerciniai pasiūlymai. Derėtų nieko neskubinti, nesielgti impulsyviai. Paskaičiuokite, suplanuokite ir tik tuomet nuspręskite.

DVYNIAI. Rytas gali būti niūrokas, galbūt dėl senyvų žmonių priekaištų ar jų bėdų. Įdienojus vyraus pozityvios emocijos ir toks nusiteikimas labai padės diskusijose, interviu.

VĖŽYS. Jeigu turite apie ką svajoti ir ko slapta trokšti, diena bus gana atpalaiduojanti. Kitu atveju galite jaustis neteisingai skriaudžiami, apkalbami. Verčiau pernelyg nereikškite iniciatyvos, patausokite save.

LIŪTAS. Visa galva pasinersite į kolektyvinius reikalus. Iš kitų reikalausite to paties. Nepakenktų daugiau tolerancijos ir kantrybės. Vakaras bus šaunus, jei tebetrokšite bendraminčių dėmesio, nes to išties galite sulaukti.

MERGELĖ. Sutelkite dėmesį į profesinius reikalus, tačiau kol kas nekelkite sau per didelių tikslų. Planuokite mažus, bet svarbius žingsnelius ir kitose aktualiose srityse.

SVARSTYKLĖS. Būsite imlūs informacijai, nuovokūs, todėl pravartu pasimokyti, pasidomėti aktualiais dalykais. Galbūt dalyvausite informatyvioje paskaitoje. Į bet kokią veiklą ir aplinką stenkitės įnešti naujų vėjų.

SKORPIONAS. Pasieksite neblogų rezultatų, jei šiandien ruošite publikaciją, dirbsite tiriamąjį darbą, laikysite egzaminą, sieksite sutarčių su užsieniečiais. Sukaupę reikiamą kiekį jėgų ir informacijos, išties galėsite sėkmingiau judėti pirmyn.

ŠAULYS. Ši diena suintensyvins partnerystės santykių dilemos sprendimą. Gali kilti ginčų, priekaištų. Kiek įmanoma, švelninkite situaciją, neprovokuokite priešiškų reakcijų. Jums reikia sąjungininkų, o ne priešų.

OŽIARAGIS. Jūsų rytinė nuotaika ar nekokia savijauta gali kiek apsunkinti bendravimą. Regis, nebus abipusio noro dalintis mintimis ir jausmais. Būsite išrankūs maistui ir tai galbūt paskatins išbandyti naujus skonius, eksperimentuoti.

VANDENIS. Ši diena turėtų būti kupina įspūdžių, polėkio, optimizmo ir meilės širdyje. Seksis kūrybinė ir pedagoginė veikla. Laisvalaikiu derėtų pasportuoti, saikingai pasilinksminti.

ŽUVYS. Šį rytą galite atrodyti tarsi paniurę bambekliai, tačiau jei pavyks išsimiegoti, diena nenuvils. Prioritetą teikite šeimai, namams, asmeninei erdvei. Bent šiek tiek pabūkite ir gamtoje.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video