2024/05/18

 

HOROSKOPAS GEGUŽĖS 9 D.

Unsplash nuotrauka

Gegužės 9-oji – Europos diena.

AVINAS. Patirsite daug įspūdžių, jei būsite įvykių sūkuryje, viskuo domėsitės, aktyviai bendrausite. Gali būti, kad teks duoti ar imti interviu arba kitaip viešai išreikšti tam tikrą savo nuomonę.

JAUTIS. Šiandien jums labiausiai norėsis paprastų žemiškų malonumų. Itin domins tai, kas galėtų papildyti šeimos biudžetą ar padėti sutaupyti. Vertinsite ir gerus santykius šeimoje. Tai padės išlaikyti gerą nuotaiką netgi tada, jei kas nors nepavyks.

DVYNIAI. Galite įgyvendinti savo siekius, tačiau tam reikalingas palaikymas iš šalies. Jus gali pasiekti geros naujienos iš pažįstamų asmenų. Tikėtina intriguojanti pažintis.

VĖŽYS. Jums tereikia daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, kūrybingumu bei tinkamos dienotvarkės, kad užtektų laiko poilsiui. Tausokite sveikatą, venkite streso. Galbūt turėsite reikalų su keistais žmonėmis, menininkais.

LIŪTAS. Tai gali būti drauginga, įspūdžių kupina diena, jeigu neišsisukinėsite nuo bendravimo, susibūrimų. Gebėkite vertinti nedidelius malonumus, rasti džiaugsmo kasdienybė smulkmenose. Tai gerai veiks tonusą bei santykius su kitais.

MERGELĖ. Šiandieną jums neduos ramybės globalūs dalykai, mokslas, politika. Galbūt pasijusite svarbaus proceso dalyviais. Pasistenkite į kai kurias problemas pažvelgti filosofiškai. Tai malšins nerimą ir leis geriau numatyti perspektyvą.

SVARSTYKLĖS. Regis, itin domėsitės tuo, kas vyksta pasaulyje ar toliau nuo jūsų kasdienybės. Galite bendrauti su įžymybėmis, užsieniečiais. Turbūt veršitės į svarbius renginius, ekskursijas ar pan.

SKORPIONAS. Tikriausiai jums neduos ramybės realūs ar potencialūs svetimi laimėjimai, gebėjimai, praturtėjimai. Liaukitės apie tai galvoję. Bus žymiai geriau, jeigu patys pamėginsite daugiau pasiekti, patobulėti. Šia prasme gali kilti naudingų idėjų.

ŠAULYS. Regis, šiandien jums neblogai seksis ieškoti sutarimo, kompromisų netgi su aršiais oponentais. Pasinaudokite galimybe užmegzti dalykinę partnerystę, pritraukti sąjungininkų.

OŽIARAGIS. Būsite veiklūs, praktiški. Susiplanuosite turiningą dienotvarkę ir stengsitės jos laikytis. Jeigu pavyks, vakare džiaugsitės daug nuveikę. Skirkite laiko ir poilsiui bei grožio ir sveikatos profilaktikai.

VANDENIS. Šiandien būsite nusiteikę žaismingai. Galbūt jums viskas atrodys tarsi teatras. Daug dėmesio skirsite vaikams, meilei, kūrybai. Regis, jūsų jausmai taps stipresni, o sugebėjimai, talentai labiau išryškės.

ŽUVYS. Šiandien puikiai rūpinsitės artimais žmonėmis, namais, nuosavybe, individualiu verslu, sodyba ir pan. Svarbu nereaguoti pernelyg emocionaliai į kasdienybės smulkmenas. Venkite stresinių situacijų.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video