2024/05/18

 

HOROSKOPAS GEGUŽĖS 4 D.

Unsplash nuotrauka

Gegužės 4-oji – Šv. Florijonas, Gaisrų sergėtojo diena; Latvijos Nepriklausomybės Deklaracijos diena.

AVINAS. Būsite išsiblaškę, jautrūs. Stigs realybės pojūčio. Tačiau neblogai seksis meninė, kūrybinė veikla. Vakare galite atsidurti keblioje situacijoje. Gali tekti kreiptis dėl medicininės pagalbos. Labiau tausokite sveikatą.

JAUTIS. Ši diena turėtų būti aktyvi, džiuginanti susitikimais. Tačiau vakarop daugės polinkio į saviapgaules ir apgaules. Nederėtų aklai niekuo pasitikėti.

DVYNIAI. Mažai tikėtina, kad šiandien pavyks išspręsti svarbią problemą ar dilemą. Ir turbūt ne dėl kitų kaltės, o dėl jūsų pačių nerūpestingumo, negebėjimo susikaupti. Labiau trauks svaigintis, guostis iliuzijomis. Tai gali vesti į saviapgaules.  

VĖŽYS. Tikriausiai pavyks padaryti gerą įspūdį įtakingam asmeniui arba tam, kurio dėmesio trokštate. Tačiau vakare gali kilti nesusipratimų dėl išaiškėjusių paslapčių, jūsų arba artimo žmogaus neapdairumo ar apsvaigimo.

LIŪTAS. Regis, griebsitės ir suplanuotų, ir neplanuotų veiklų. Iš internetinių parduotuvių galite prisipirkti sudominusių daiktų. Tik nieko neužsisakinėkite vakare, nes bus itin lengva apsigauti.

MERGELĖ. Pasistenkite, kad ši diena nebūtų aptemdyta nesantaika. Neprisikurkite nerealių fantazijų, neklaidinkite savęs ir kito žmogaus. Vakare bus daugiau intuicijos, užuojautos, tačiau kartu ir patiklumo, veidmainystės, pasidavimo kitų įtakai.

SVARSTYKLĖS. Bus kur kas geriau, jei elgsitės teisingai, moraliai, nekenksite nei kitiems, nei sau. Dėl interesų susikirtimo tai aktualu bus ir šeimoje, ir kitur. Gali pasireikšti sveikatos sutrikimas. Venkite svaigalų.

SKORPIONAS. Regis, itin atkaklūs ir aktyvūs šiandien bus jūsų gebėjai, partneriai – tol kažką siūlys, kol sutiksite. Galimas slaptas nuotykis, erotinė pramoga. Labiau prižiūrėkite vaikus, ypač vakare.

ŠAULYS. Jums šiek tiek stigs emocinės pusiausvyros. Mintys suksis apie šeimą, gerovę, pinigus. Nebūkite smulkmeniški ir netolerantiški. Nepiktnaudžiaukite alkoholiu. Saugokitės sukčių.

OŽIARAGIS. Tikėtini įdomūs pokalbiai su giminaičiais, kaimynais. Kita vertus, gali išaiškėti dalykai, kurie verčia sunerimti. Pasisaugokite intrigų bei neapgalvotų sandėrių. Galimas meninis įkvėpimas.    

VANDENIS. Šiandien mintys daugiausiai suksis apie pinigus, malonumus. Galimi neblogi pasiūlymai bei sumanymai. Regis, teks pagalvoti, kas jums naudinga. Būtų puiku nepražiopsoti palankaus šanso.

ŽUVYS. Jeigu turite svarbių reikalų, tvarkykite juos pirmoje dienos pusėje. Vakarop norėsis atsipalaiduoti, pabendrauti ir paplepėti be jokių įsipareigojimų bei įtampos. Įmanomas šioks toks veidmainiavimas siekiant padaryti įspūdį.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video