2024/06/15

 

HOROSKOPAS GEGUŽĖS 3 D.

Unsplash nuotrauka

Gegužės 3-ioji – Saulės diena; Pasaulinė spaudos laisvės diena; 1791 m. pirmosios rašytinės Konstitucijos Europoje diena.

AVINAS. Ši diena gali būti rami, o jūs – pasyvūs ir svajingi. Kita vertus, gali būti ir taip, kad stigs jėgų bei sveikatos rimtiems darbams arba turėsite rūpintis sergančiu artimuoju.

JAUTIS. Regis, jums nestigs energijos, proto aštrumo ir populiarumo. Nesunkiai bet ką įtikinsite tuo, kuo patys tikite ar norite įteigti kitiems. Argumentų kišenėje ieškoti neprireiks.

DVYNIAI. Šiandien sklandžiai užbaiginėsite darbus ir bendrausite. Galite gauti neblogą pasiūlymą iš pažįstamo asmens. Regis, susitarsite dėl savaitgalio susitikimo, varžybų ar kito renginio.

VĖŽYS. Jeigu remsitės protu, intelektu, seksis kur kas geriau, nei elgiantis impulsyviai emocijų ar jėgos pagrindu. Gerbkite kitus, kontroliuokite save. Galite gauti viliojamą pasiūlymą, susijusį su užsieniu, kelione, studijomis.

LIŪTAS. Tvarkykite finansinius reikalus, dirbkite apskaičiavimų, planavimo, racionalaus požiūrio reikalaujančius darbus, nes jie seksis geriausiai. Tiktų eiti į pokalbius dėl darbo ar paskolų, teikti ataskaitas ir pan.

MERGELĖ. Ši diena gali būti produktyvi ir sėkminga, ypač jei veiksite ne vieni, o su sąjungininkais, partneriais ir pasinaudosite savo ir jų sukauptu žinių bagažu, naujausia informacija. Galima finansinė sėkmė per partnerius, rėmėjus.

SVARSTYKLĖS. Produktyvi diena, palanki darbo interviu, finansinėms deryboms ir pan. Suskubkite atlikti darbus, kad rytoj nereikėtų apie juos galvoti. Regis, domėsitės savaitgalio pramogų pasiūlymais. Pirma sužinokite, ką yra suplanavę artimieji.

SKORPIONAS. Palanki diena įvairiai veiklai ir bendravimui. Turėtų džiuginti pasimatymai, šou renginiai, laisvalaikis kartu su vaikais ir t. t. Kils noras mylėti ir būti mylimiems.

ŠAULYS. Šiandien jums puikiai sektųsi darbuotis namuose, ir ne tik namų ruošos srityje. Jeigu įmanoma dalį darbo perkelti į namus iš darbovietės, tai jūsų darbo kokybe niekas nenusivils. Buhalterinė veikla, dokumentų tvarkymas seksis puikiai.

OŽIARAGIS. Tai turėtų būti sėkminga diena. Tikriausiai jausitės suprasti, įvertinti. Regis, ir komplimentų bei flirto sulauksite. Tik neerzinkite tų, kurie gali iškelti pavydo scenas ar kitaip piktintis.

VANDENIS. Jei tik panorėsite ir pasistengsite, ši diena bus komfortiška, rami, maloni. Gali pavykti papildomai užsidirbti. Tik nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi ir nereikalaukite ar neimkite „padėkučių“.

ŽUVYS. Būsite emocingi, jausmingi, tačiau tai nesutrukdys puikiai darbuotis ir draugiškai bendrauti. Regis, gebėsite pasitelkti išmintį, pasirodyti supratingi, geranoriški. Puiki diena įvairiems susitikimams, renginiams.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video