2024/05/21

 

HOROSKOPAS BALANDŽIO 14 D.

Unsplash nuotrauka

Balandžio 14-oji – Nacionalinė finansinio raštingumo diena.

AVINAS. Jūsų dėmesio, šilumos labai laukia artimieji, vaikai. Derėtų bent šiek tiek atskleisti savo rūpestingumą, antraip galimi nesusipratimai, nuoskaudos. Tinkamai elkitės su buitine technika.

JAUTIS. Šiandien nepraleiskite progos pabendrauti su žmonėmis, kurie gali jums duoti vertingų patarimų. Jeigu įmanoma, pailsėkite nuo protinio darbo. Atsargiai kelyje.

DVYNIAI. Šiandien lengvai laimėsite žmonių simpatijas bei dėmesį. Sužinosite kažką intriguojamo. Tačiau šis tas gali susikomplikuoti. Nesivelkite į intrigas, konfliktines situacijas.

VĖŽYS. Šiandien gali sumažėti jūsų emocinė savikontrolė, todėl svarbu rinktis kuo ramesnę aplinką ir taikesnę draugiją. Kol kas nežadėkite kokios nors naudos ar meilės bei patys to nereikalaukite. Pravartu pasportuoti, kad nuslūgtų emocijos.

LIŪTAS. Regis, šiandien pajusite keistą nuovargį, dėl to subjurs nuotaika, bus ne taip malonu bendrauti. Jeigu įmanoma, venkite susibūrimų ir daugiau laiko skirkite poilsiui, pabūkite vienumoje.

MERGELĖ. Regis, neišvengsite aktyvaus bendravimo su artimos aplinkos žmonėmis. Gali būti, kad kažkas prašys paskolinti pinigų arba daiktą, įrankį, o jūs to daryti visiškai nenorite. Tokiu atveju bus nejauku.

SVARSTYKLĖS. Jūsų pasitikėjimas savimi, komunikabilumas gerai nuteiks aplinkinius. Kita vertus, nebūsite sąžiningi ir ištikimi. To paties galite tikėtis ir iš antrosios pusės.

SKORPIONAS. Semte semsite nekasdieniškus įspūdžius, jei esate išvykę, dalyvaujate konferencijoje, renginyje ar pan. Būsite kritiški kitų žmonių išvaizdai, stiliui, manieroms. Nenustebkite, kad kitus įžeidę ir patys būsite įžeisti.

ŠAULYS. Galimos emocinės nuoskaudos, nepasitenkinimas seksualine ar finansine situacija. Galbūt norėsis viską iš esmės keisti. Verčiau šiuo klausimu neskubėtumėte.

OŽIARAGIS. Šiandieną galite pastebėti didesnį aplinkinių susidomėjimą jumis. Galbūt pavyks sublizgėti asmeniniais privalumais. Kita vertus, jūsų konkurentai tuo nesidžiaugs. Galimi nemalonūs netikėtumai.

VANDENIS. Regis, nesėdėsite rankų sudėję, tačiau savo energiją eikvosite ne savaitgalio linksmybėms. Veikiausiai skubėsite įveikti kai kuriuos ūkinius rūpesčius ir pasiruošti artėjančiai darbo savaitei.

ŽUVYS. Į jūsų šiandieninius planus įtrauktos pramogos, meilės pasimatymai nebūtinai realizuosis pagal sumanytą scenarijų. Galimi neplanuoti pokyčiai. Galbūt pasireikš netikėtas sveikatos sutrikimas jums arba vaikams.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video