2024/05/21

 

HOROSKOPAS BALANDŽIO 10 D.

Unsplash nuotrauka

AVINAS. Tikriausiai sudarysite naudingą sandorį arba išleisite pinigų samdydami talkininkus ir pirkdami daiktus, kurie palengvintų darbą. Patyrę draugai, pažįstami gali duoti vertingų patarimų.

JAUTIS. Šiandieninis bendravimas su konkrečiais, reikliais asmenimis gali būti labai naudingas ir atverti kelią į sėkmę. Net jei pokalbis neatrodys malonus, jis privers pažvelgti realybei į akis, išmokti tam tikrą pamoką, taisykles.

DVYNIAI. Šiandien tikriausiai teks pasirūpinti pagyvenusiu asmeniu, ligoniu, apleistu reikalu ar pan. Lengviau susidoroti su iššūkiais gali padėti filosofinis požiūris į gyvenimą ir save. Atsargiai su ugnimi, technika.

VĖŽYS. Šiandien jums itin rūpės draugų ir vaikų poreikiai bei interesai, arba jie jums parodys ypatingą dėmesį. Tikriausiai bus gundymų kažkur keliauti, ką nors organizuoti, telkti bendraminčius ar pan.

LIŪTAS. Jūsų siekis išgarsėti ar kažką moderniai įsirengti veikiausiai atsirems į finansines galimybes. Prioritetą teikite saugumui ir funkcionalumui, o ne išoriniam įvaizdžiui, antraip vėliau patirta žala bus sunkiai pataisoma.

MERGELĖ. Regis, aktualūs bus su mokslais, teisėtvarka, kultūra, užsieniu susiję reikalai. Nelengva bus apsispręsti, jei gausite pasiūlymą keisti darbą, leistis į kelionę, stažuotę.

SVARSTYKLĖS. Galite būti raginami imtis veiklos, kuri pareikalautų nemažų lėšų ir energijos, bet galėtų būti itin pelninga. Galbūt imsitės kažką rekonstruoti, taisyti, atnaujinti.

SKORPIONAS. Lūkesčius gali pateisinti asmenys, su kuriais dėl kažko svarbaus susitarėte. O jeigu šiuo metu ieškote tinkamų bendradarbiavimo ar projektinių variantų, tai šiandieninis pokalbis, pasiūlymas gali būti labai vertingas.

ŠAULYS. Nors šiandien vikriai suksitės įprastame reikalų bei kontaktų verpete, tačiau gali įvykti šis tas naujo. Tikėtina, kad tai bus naudinga. Gavę naujo darbo pasiūlymą, neskubėkite jo atmesti.

OŽIARAGIS. Šiandien galite pajusti aktyvios veiklos troškulį, kūrybinį impulsą, ūpą labiau lavinti vaikus. Gali vilioti sportinė rizika, lenktynės ar pan. Kelyje turėtumėte būti atsargesni.

VANDENIS. Šiandien daug dėmesio skirsite šeimos klausimams. Norėsis sudėlioti tam tikrus taškus, kad paaiškėtų, kaip gyventi toliau, ką keisti, kad būtų daugiau komforto, gerovės. Tikėtina, priimsite gerą sprendimą.

ŽUVYS. Rimtos pastangos, valia ir tam tikras griežtumas sau bei kitiems leis įgyvendinti užsibrėžtą tikslą. Turėtų pavykti sutvarkyti svarbiausius reikalus, sėkmingai susiderėti, pasirašyti sutartis, susitarti dėl kelionės ir kt.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video