2024/04/18

 

HOROSKOPAS BALANDŽIO 2 D.

Unsplash nuotrauka

Balandžio 2-oji – Tarptautinė vaikiškos knygos diena; Pasaulinė autizmo supratimo diena.

AVINAS. Pasistenkite nuo pat ryto negadinti nuotaikos aplinkiniams. Jeigu kitus labiau gerbsite, tai ir patys įgysite daugiau autoriteto bei palankumo. Verčiau pamirškite tuščiagarbes ambicijas ir ramiai siekite prasmingų tikslų.

JAUTIS. Nebloga diena smulkių klaidelių taisymui tiek studijų, tiek kitose srityse. Verta kreiptis į įtakingus asmenis, teisininkus, specialistus ar užsieniečius, tvarkyti kelionių dokumentus, ruošti publikacijas, užsiimti švietimu.

DVYNIAI. Mintys daugiausiai suksis apie finansinius įsipareigojimus, artimus žmones. Regis, skaičiuoti ir taupyti vers asmeninio gyvenimo, namų pertvarkymo ar kitokių pokyčių planai.

VĖŽYS. Iš ryto nelabai seksis bendrauti. Negalėsite pakęsti jokios kontrolės. Visgi sparčiai augs noras draugiškai bendradarbiauti, sakyti komplimentus, pritaikyti naujoves ir t. t. Galbūt ruošitės kelionei. Jeigu jau keliaujate, intriguos įdomios pažintys.

LIŪTAS. Jeigu rimtai dirbate, džiaugsitės greitai atlikę darbus ir galintys rinktis kokybišką laisvalaikį. Galimas svarbus pokalbis su potencialiu darbdaviu. Neužsimokite daugiau, nei leidžia galimybės.

MERGELĖ. Šiandien jūsų patrauklumas labiau išryškės, sulauksite komplimentų. Regis, nepagailėjote laiko ir pinigų savo įvaizdžio gerinimui. Galite būti įvertinti ir jūsų vaikų gabumai ar gerosios pastangos.

SVARSTYKLĖS. Jeigu neturite ypatingų siekių ir norų, ši diena nenuvils. Kasdienybės rutina nevargins, o plaukimas pasroviui leis patirti mažiau įtampos. Turbūt užsuksite į grožio saloną arba užsiregistruosite kosmetinei ar sveikatinimo procedūrai.

SKORPIONAS. Sėkmė priklausys nuo jūsų vikrumo ir iškalbos. Užtaisysite atsivėrusias spragas svarbiuose santykiuose, jeigu sugebėsite prisipažinti klydę, nebuvę nuoširdūs ir pan. Tokiu atveju galbūt išgirsite svarbių atsivėrimų, meilės žodžių.

ŠAULYS. Tikėtina, kad pavyks pakreipti įvykius norima linkme. Galbūt vertėtų išsiaiškinti savo finansines perspektyvas ir tartis su artimu žmogumi dėl aktualių turtinių reikalų.

OŽIARAGIS. Rytinę įtampą netrukus turėtų pakeisti žymiai optimistiškesnis nusiteikimas. Regis, pradžiugins kažkieno ištartas komplimentas, įvertinimas. Galbūt realizuosis kai kurios jūsų viltys.

VANDENIS. Nebloga diena, jeigu galite sau leisti neužsiimti rimtais darbais ir plaukti pasroviui. Tai, kas galėtų įvykti įkvėpimo, idealizmo dėka ar tiesiog atsipalaidavus, turbūt įvyks ir nudžiugins.Tausokite sveikatą.

ŽUVYS. Šiandien geriausiai seksis pasireikšti ne dalykinėje, o visuomeninėje veikloje ir bendraminčių kompanijoje. Palanku demonstruoti savo pasiekimus, privalumus. Tai padės pelnyti palankumą.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video