2024/04/16

 

HOROSKOPAS BALANDŽIO 1 D.

Aplinkos ministerijos nuotrauka

Balandžio 1-oji – Juokų arba melagių diena; Pasaulinė paukščių diena; Antroji Velykų diena.

AVINAS. Regis, stengsitės padaryti gerą įspūdį tiek savo išvaizda, tiek išprusimu. Galbūt leisite laiką toliau nuo namų – kelionėje ar viešnagėje. O gal teks stropiai mokytis, užsiimti logistika, pervežimais.

JAUTIS. Aplinkybės gali klostytis taip, kad teks kažkur vykti – galbūt į kelionę arba susitikti su pažįstamu žmogumi, grįžusiu iš užsienio ar susiruošusio ilgam išvykti.

DVYNIAI. Būsite nusiteikę savo laisvalaikį praleisti nekasdieniškai. Tačiau piniginės turinys gali kiek neatitikti jūsų norų. Pasiseks, jei sugebėsite įtikinti aplinkinius, kad esate tokie žavūs ir nepaprasti, jog už viską turėtų sumokėti jie.

VĖŽYS. Ši diena daug ką išspręs. Tik nesielkite taip, lyg norėtumėte konfrontuoti. Derėtų girdėti, ką sako antroji pusė. Objektyvus požiūris turėtų jus nuraminti, o komplimentai, meilės žodžiai – maloniai nudžiuginti.

LIŪTAS. Šiandien būsite ūkiškai nusiteikę. Gali būti, kad nepaisant šv. Velykų, esate prisiplanavę praktinės veiklos. Jeigu leidžia galimybės, mielai griebsitės žemės darbų arba stengsitės pasirūpinti namų komfortu.

MERGELĖ. Akivaizdu, kad šiandien neatsisakysite šventinių pramogų. Nusipelnėte bent trumpam pasinerti į tai, kas malonu, todėl priimkite pasiūlymus iš asmenų, kuriais pasitikite. Raskite galimybių palepinti savo vaikus.

SVARSTYKLĖS. Gana šeimyniška diena. Jaukiausia vieta bus savi namai, tad neverta planuoti išvykų, didesnių susibūrimų. Tiktų eksperimentuoti virtuvėje. Netgi pošventinė namų ruoša teiks malonumo.

SKORPIONAS. Mielai leisite laiką su asmenimis, kurie jums patinka ir kurių palaikymą jaučiate dažniau nei kitų. Pašnekovus žavės jūsų iškalba, žavesys.

ŠAULYS. Energija bus nukreipta į reikalus, susijusius su namais, šeima. Sieksite gerovės, žemiškų malonumų, šventiškos velykinės nuotaikos ir tam negailėsite pinigų. Regis, gurmaniškai papramogausite.

OŽIARAGIS. Regis, savo norus ir planus kol kas turėsite pasilaikyti sau, taip pat teks pasikliauti vien savo jėgomis ar galva. Tačiau netrukus išsikvėpsite ir tapsite tylūs, sentimentalūs.  

VANDENIS. Vidinė būsena skatins jus tarsi įjungti giluminę išmintį ir dvasingumą bei nuo atšiaurios realybės. Arba pasiduoti įvykių tėkmei ir leistis jos nešamiems. Visgi jūsų valioje yra pažaboti svaigalų vartojimą ir išvengti žalos sveikatai.

ŽUVYS. Gera diena pabūti su smagia kompanija, apsilankyti pas draugus, gimines, kultūriniame renginyje arba patinginiauti namuose. Galbūt sustiprės romantiški jausmai.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video