2024/04/13

 

HOROSKOPAS KOVO 31 D.

Banguolės Aleknienės-Andrijauskės nuotrauka

Kovo 31-oji – Pasaulinė atsarginių kopijų diena; Laikas persukamas vieną valandą į priekį; Velykos.

AVINAS. Jus gali prisiminti senas pažįstamas ar draugas. Tai, ką jis siūlys ar ko prašys, gali būti naudinga ne tik jam, bet ir jums. Gali būti, kad išsipildys viena jūsų svajonė.

JAUTIS. Nesaikingai išlaidausite arba tai darys jūsų antroji pusė. Svarbu nepersivalgyti ir daugiau dėmesio skirti dvasinei šios šventės esmei, turiningam laisvalaikiui.

DVYNIAI. Puiku, jeigu išvien su gyvenimo partneriu šiandien kursite velykinę nuotaiką ir šventinius gardumynus. Tai jus suartins, suteiks įsimintinų įspūdžių, gerų emocijų. Kaip bebūtų, pasistenkite atitrūkti nuo rutinos.

VĖŽYS. Jums ne tiek rūpės šventės, kiek kiti dalykai – sveikata, išvaizda, augintiniai, neatlikti ūkio darbai ir pan. Galite imtis kruopštaus tvarkymosi, užuot šventiškai leidę laiką.

LIŪTAS. Šiandien būsite nusiteikę pramogauti, skirti daug dėmesio vaikams arba mylimam žmogui. Aktyvus laisvalaikis vietoj sėdėjimo prie vaišių stalo būtų išties geras pasirinkimas visai jūsų šeimai ir svečiams.

MERGELĖ. Velykinį stalą veikiausiai ruošite patys savuose namuose ir dėl to nuo pat ryto uoliai suksitės virtuvėje. Arba galbūt pasirinksite vykti ten, kur užaugote, aplankyti artimus žmones, atgaivinti prisiminimus.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jus gali aplankyti žmogus, kupinas naujienų ir įspūdžių. Jums puikiai seksis bendrauti. Ne tik patys sulauksite daugybės komplimentų, bet ir patys juos dosniai žarstysite.

SKORPIONAS. Šiandien galite tikėtis dėmesio, o gal ir velykinių dovanų. Kita vertus, nuo pat ryto turėsite ir rūpesčių, ir išlaidų. Galbūt ruošitės svečių priėmimui. Tikėtinas gurmaniškas laiko praleidimas. Pamaloninkite ne tik kūną, bet ir sielą. 

ŠAULYS. Tikriausiai susitiksite su jus dominančiu asmeniu. Regis, užplūs emocijos, prisiminimai. Jūsų veiksmus ir pasirinkimus labai veiks nuotaikos, o jos kaitaliosis. Pasistenkite nenuvilti žmonių, kuriems esate svarbūs, reikalingi.

OŽIARAGIS. Tai gali būti fiziškai lėtinanti, slopinanti, bet dvasiškai pakylėjanti diena. Domins religinės teorijos, apeigos arba ezoterika ir paslaptys. Regis, visiškai nesinorės triukšmingų susibūrimų, aktyvaus bendravimo.

VANDENIS. Šiandien jausitės tuo geriau, kuo daugiau dėmesio sulauksite iš aplinkinių. Regis, džiaugsitės susitikę su draugais arba gavęs pasveikinimų iš jų, pakvietimų kažkur sudalyvauti.

ŽUVYS. Kuo daugiau laiko praleiskite su tais, kuriuos mylite ir kurių draugija jus iš tikrųjų džiugina. Puikus metas geranorišku dėmesiu ir gardumynais pamaloninti artimus giminaičius, draugus.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video