2024/04/13

 

HOROSKOPAS KOVO 30 D.

Jurgos Banionienės nuotrauka

Kovo 30-oji – Prokuratūros diena.

AVINAS. Šiandien galite daug laiko praleisti kelyje arba prie interneto. Regis, nestigs filosofinių postringavimų, demagogijos. Verčiau savo teisuoliškus moralus pasilaikykite sau, ypač jei niekas nenusiteikęs jų klausytis.

JAUTIS. Ši diena gali pareikalauti tokių išlaidų, kurios nemaloniai paplonins ir taip jau nedidelį šeimos biudžetą. Vakare tikėtini nekasdieniški susitikimai, įdomios naujienos.

DVYNIAI. Įtempta diena. Nuo pat ryto galimi nemalonumai dėl kilusio konflikto, techninės problemos, apsideginimo ar kt. Popiet atsiras kontaktų, keliančių nuotaiką. Būtų gerai, kad tas trapus pozityvumas vakare neišsisklaidytų.

VĖŽYS. Jūsų pastangos įgyvendinti sumanytą planą nenueis veltui, bet lengva nebus. Regis, pajusite nenumaldomą rūpestį dėl sveikatos, išvaizdos arba savo augintinio būklės.

LIŪTAS. Gana keista diena. Nereikėtų priiminėti lemtingų sprendimų, ypač mylimo žmogaus ar vaikų atžvilgiu. Neleiskite, kad aplinkiniai manipuliuotų jumis, ypač jei jums tai nuostolinga.

MERGELĖ. Gali būti, kad ieškodami supratimo, švelnumo, susidursite su nedėmesingumu, savanaudiškumu. Gali užplūsti slegiantys prisiminimai. Verčiau neeksperimentuokite su mityba, sveikata. 

SVARSTYKLĖS. Iš pat ryto saugokitės gresiančių traumų. Velykinis pasiruošimas neturėtų kelti įtampos ir skubos. Verčiau mažiau, bet ramiau. Nuotaika svarbesnė už gausų stalą.

SKORPIONAS. Galite kiek susipainioti savo ir kitų noruose. Jeigu susigundysite pirkti brangų daiktą, gerai pagalvokite, ar jo jums reikia. Būkite pakantesni vaikams, mylimam žmogui.

ŠAULYS. Šį rytą galimi nemalonumai dėl kantrybės ar moralės stokos. Padidėjęs jautrumas trukdys mąstyti racionaliai, tačiau jūs galite pasitelkti filosofinį požiūrį. 

OŽIARAGIS. Jeigu kažkas vyks ne pagal jūsų planą, neskubėkite gadinti nuotaikos sau ir kitiems. Nepatartina kur nors vykti, aktyviai bendrauti. Derėtų rinktis vienatvę, poilsį.

VANDENIS. Šiandien tikriausiai turėsite progą pamatyti, kas yra tikrieji draugai ir gerbėjai, o kam tik naudinga sudaryti tokį įspūdį. Jeigu niekuo nenusivilsite, tuomet vakaras jus nudžiugins gera draugija, įdomiu renginiu.

ŽUVYS. Ši diena gali tapti ne itin maloni dėl įsisiūbavusių ambicijų, nerealių reikalavimų. Stenkitės būti objektyvesni. Ir verčiau nesilaikykite įsikibę žmogaus, su kuriuo niekuo neketinate dalintis ir negebate elgtis etiškai, pagarbiai.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video