2024/04/19

 

JOE BIDENAS PRIPAŽINTAS TINKAMU EITI PAREIGAS

JAV prezidentas Joe Bidenas. EPA-ELTA nuotrauka

JAV prezidentas Joe Bidenas tebėra tinkamas eiti pareigas ir nėra jokių naujų sveikatos problemų, trečiadienį, po 81-erių politikui atliktos paskutinės kasmetinės medicininės apžiūros prieš rinkimus, kuriuose jo amžius yra svarbus klausimas, pareiškė jo gydytojas.

Nekantriai laukta kasmetinė apžiūra Walterio Reedo kariniame medicinos centre netoli Vašingtono buvo atlikta praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai vienoje ataskaitoje J. Bidenas buvo apibūdintas kaip „pagyvenęs žmogus, turintis prastą atmintį“.

„Jis ir toliau yra tinkamas eiti pareigas ir pilnai vykdo visas savo pareigas be jokių išimčių ar pritaikymo“, – santraukoje pažymėjo Baltųjų rūmų gydytojas Kevinas O‘Connoras.

„Šių metų apžiūroje nenustatyta jokių naujų problemų“, – pridūrė jis.

J. Bidenas, kuris lapkritį vyksiančiuose rinkimuose greičiausiai dar kartą stos į akistatą su 77-erių Donaldu Trumpu, juokavo, kad vienintelė problema yra ta, jog gydytojai „mano, kad aš atrodau pernelyg jaunai“.

„Viskas puiku“, – Baltuosiuose rūmuose žurnalistams sakė jis.

J. Bidenas sraigtasparniu nuvyko į minėtą medicinos centrą, kuriuo dažnai naudojasi JAV prezidentai, ir išvyko po dviejų su puse valandos.

Vienintelė nauja problema šiais metais yra ta, kad J. Bidenas naudojasi aparatu miego sutrikimams mažinti, be to, jam buvo atlikta skubi odontologinė procedūra, po apžiūros nurodė K. O‘Connoras.

Lina Linkevičiūtė (AFP)

Dalintis
Vėliausias komentaras
  • Jei numirs sveikas, galės pareigas eiti toliau…

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video