2024/04/13

 

HOROSKOPAS VASARIO 18 D.

Pixabay nuotrauka

AVINAS. Regis, nenustygsite vietoje, aktyviai bendrausite, lakstysite po prekybos centrus arba patys sėkmingai prekiausite. Pasistenkite išvengti nesubtilių diskusijų. Atsargiai kelyje.

JAUTIS. Šiandien kils noras nudžiuginti save ir artimuosius miela smulkmena. Iš pažįstamo žmogaus ar kito šaltinio sužinota informacija netikėtai gali pasirodyti naudinga.

DVYNIAI. Pasireikš nuotaikų kaita ir tai atsispindės kontaktuose su kitais. Su vienais bendrausite maloniai, su kitais – nervingai. Aktualūs gali būti nuosavybės, reikalai. Galbūt darysite tvarką namų ūkyje. Venkite svaigalų, psichotropinių vaistų.

VĖŽYS. Šiandien be priežasties gali strigti reikalai, trūkti energijos. Verčiau neužsiimkite jokiais darbais, nevartokite svaigalų. Tikrinkite gaunamą informaciją, nepasikliaukite gandais.

LIŪTAS. Galimos nenumatytos aplinkybės, dėl kurių teks keisti planus. Galbūt atvyks draugas, pažįstamas. Pasitelkite kantrybę bendraudami su vaikais bei mylimu žmogumi.

MERGELĖ. Diena turėtų būti nebloga, jei savaitgaliui nepasilikote sunkių darbų ir nereikia įtemptai ruoštis kitai savaitei. Vakare gali neraminti keistas artimo žmogaus poelgis. Venkite svaigalų.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jums nelabai rūpės įprastinė rutina, buitis. Mintys skrajos kažkur toli. Vakaras nežada geros savijautos. Saugokitės apsinuodijimo, infekcijos.

SKORPIONAS. Nors šiandien puikiai skaičiuosite savus ir svetimus pinigus, jums nelabai seksis išvengti išlaidavimo. Regis, mylimas žmogus arba vaikai sugebės iš jūsų gauti daugiau, nei ketinote duoti.

ŠAULYS. Šiandien jautriai reaguosite į aplinkinių pastabas, poelgius. Nereikalaukite per daug – juk niekas nėra tobulas. Pasidžiaukite tuo gėriu ir grožiu, kuris jus supa, ir nuoširdžiai jį įvertinkite. Saugokitės sukčių, infekcijų, venkite svaigalų.

OŽIARAGIS. Šiandien nesėdėkite be veiklos. Užsiimkite ūkiniais, praktiniais reikalais. Jeigu sirguliuojate, tausokite save ir laikykitės medikų rekomendacijų. O jei negaluoja artimas žmogus, raskite savyje empatijos ir energijos jam padėti.

VANDENIS. Galite gauti informacijos apie asmenį, kuriam esate neabejingi. Galbūt tai paskatins dar labiau juo domėtis. Bet kuriuo atveju, meilės ir romantikos arba turtingo gyvenimo troškulys tik stiprės.

ŽUVYS. Jeigu santykiai su artimiausiais žmonėmis yra darnūs, tuomet kartu su jais visur jausitės gerai tarsi namuose. Venkite abejotinų avantiūrų, svaigalų. Saugokitės sukčių, vagių bei patys nesukčiaukite, neregzkite intrigų.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video