2024/02/24

 

HOROSKOPAS VASARIO 11 D.

Unsplash nuotrauka

Vasario 11-oji – Pasaulinė ligonių diena; Europos skubios pagalbos telefono numerio 112 diena; Tarptautinė moterų ir mergaičių moksle diena.

AVINAS. Kažkas gali sutrikdyti jūsų sumanytą planą ir reikalai judės gana lėtai. Galbūt ramybės neduos nemaloni paslaptis ar apkalbos. Neeikvokite jėgų abejotiniems užsiėmimams.

JAUTIS. Neblogai seksis visuomeniniai reikalai, lengvai prisitaikysite įvairiose situacijose. Džiaugsmo suteiks flirtas, nuotykis arba susitikimas su išsiilgtu bičiuliu, drauge. Tik neturėkite per didelių lūkesčių.

DVYNIAI. Norėtumėte labiau atpalaiduojančio sekmadienio, tačiau prieš darbo savaitę teks pagalvoti apie rimtus dalykus, ruoštis rytojui. Gali būti, kad šiandien neišvengsite viešo dėmesio, nes teks dalyvauti renginyje, sakyti kalbą ar kt.

VĖŽYS. Būsite nusiteikę filosofuoti, gvildenti globalines problemas, mokyti aplinkinius. Lengviau nei paprastai ištversite kitų moralus, noriai diskutuosite. Galite pakeisti pašnekovų nuomonę apie jus.

LIŪTAS. Šiandien galite patirti tam tikrą pokytį – asmeninį vidinį arba kitų žmonių požiūrio į jus. Pasižymėsite puikia psichologine įžvalga. Būkite taupesni, be reikalo neišlaidaukite.

MERGELĖ. Nors konkurencija visose srityse gali atrodyti didžiulė, tačiau jūs būsite pakankamai patrauklūs publikai, bendraminčiams. Svarbu neįsivelti į avantiūras, dėl kurių vėliau tektų gailėtis, teisintis ar aiškintis. Daugiau dėmesio skirkite vaikams.

SVARSTYKLĖS. Diena bus kupina paprastų žemiškų rūpesčių. Didesnį dėmesį skirkite sveikatos ir grožio profilaktikai. Turėtumėte intuityviai pajusti, ko reikia įvaizdžiui pagerinti.

SKORPIONAS. Tai turėtų būti smagi diena. Širdyje padaugės meilės, polėkio. Gali gimti romantiškų svajų. Jūsų dėmesiu ypač džiaugsis vaikai. Galite lankytis šventiniame renginyje ir jame pasireikšti.

ŠAULYS. Tikriausiai jums niekur nesinorės eiti iš jaukių namų. Puiku, tik nedrumskite mikroklimato namuose, nes ir jums bus nelinksma, kai artimiesiems sugadinsite nuotaiką.

OŽIARAGIS. Tai gali būti aktyvaus bendravimo, flirtavimo diena. Jeigu susitiksite su įdomiais žmonėmis, paklauskite jų nuomonės jus dominančiu klausimu. Regis, su kitų pagalba rasite tinkamą atsakymą.

VANDENIS. Tai turėtų būti rami, saugi, soti diena, nereikalaujanti jokių nepageidaujamų pastangų. Regis, leisite sau pasmaguriauti ir kitaip žemiškai pasilepinti, įsigyti norimą daiktą ar pan.

ŽUVYS. Būsite tokie emocionalūs ir nekantrūs, kad labiausiai norėsis komforto, malonaus pasilepinimo. Suteikite sau tai, nepamiršdami palepinti ir artimųjų. Tiktų užsiimti ramia buitine arba menine veikla.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video