2024/02/24

 

HOROSKOPAS VASARIO 9 D.

Unsplash nuotrauka

Vasario 9-oji – Tarptautinė odontologų diena; Picos diena.

AVINAS. Nervins nestabilumas, greita situacijos kaita. Norėsis išsipasakoti, pasitarti su pažįstamais žmonėmis. Deja, šiandien ne itin seksis rasti geranoriškų pašnekovų.

JAUTIS. Diena bus įtempta. Stiprus noras rizikuoti nepasiteisins, aktyvios pastangos demonstruoti savo įtaką bei valią atneš nemalonumų.Aiškiai jausis oponentų noras susilpninti jūsų pozicijas.

DVYNIAI. Šiandien lengva susikompromituoti, pakenkti savo reputacijai, pvz., dėl aplaidaus darbo, prastos apskaitos ar visuomenėje netoleruojamų ryšių, nelegalių reikalų.

VĖŽYS. Nekokia diena deryboms, kontraktams. Sekite informaciją, nes galimos permainos, kurių nepastebėjimas ar nepaisymas atneš žalos. Labai lengva įsivelti į rizikingus nuotykius, nuostolingas avantiūras.

LIŪTAS. Daug jausmų, emocijų, gali būti ir neįtikėtinų kraštutinumų. Tikriausiai suaktyvės jūsų konkurentai, priešai. Nemalonumų galima patirti tiek dėl savo kaltės, tiek dėl kitų nepalankumo.

MERGELĖ. Jūsų darbą gali apsunkinti didinama atsakomybė, griežtėjantys reikalavimai ar kriterijai. Galbūt teks kažką taisyti ar dėl ko nors aiškintis. Verčiau venkite rizikos, saugokitės gamybinių ir kitokių traumų, intrigų.

SVARSTYKLĖS. Galite būti viliojami arba patys kitus trauksite į riziką, abejotinas avantiūras. Kaprizų, pretenzijų gali kelti ir meilės objektas, ir vaikai. Meilės ir finansų sritys gana  pažeidžiamos. Labiau saugokite vaikus.

SKORPIONAS. Tikriausiai nesiseks susikalbėti su artimiausiais žmonėmis arba per juos susidursite su problemomis. Gali būti ir taip, kad jūsų nesėkmės darbe ar kitur nekaip paveiks šeimą, jos gerovę, planus. Saugokitės traumų.

ŠAULYS. Būsite aktyvūs, jeigu jūsų veikla susijusi su žiniasklaida, mokslu, reklama, ryšiais, kelionėmis. Galima nerimą kelianti žinia. Derėtų nepasitikėti abejotina informacija, gandais. Atsargiai kelyje.

OŽIARAGIS. Patinka ar nepatinka, šiandien rūpesčių kels nuosavybės, finansų, draudimo, mokesčių reikalai. Pasistenkite būti racionalūs, taupūs, kalbėti konkrečiai, kad nepasirodytumėte nepatikimi. Labiau rūpinkitės vaikais.

VANDENIS. Gana nerami diena. Dėl didelės įtampo galima pasielgti visiškai netinkamai. Tiek patiklumas, tiek įžūlumas gali daug kainuoti. Šeimoje irgi trūks ramybės.

ŽUVYS. Gana prieštaringa diena. Būkite atlaidesni, pakantesni ir atsargūs, nes galimi nelaimingi atsitikimai kelyje, ūmūs sveikatos sutrikimai. Gali nuliūdinti nekokia žinia, gandai. Saugokitės klastos, šmeižto.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video