2024/03/02

 

HOROSKOPAS SAUSIO 28 D.

Pixabay nuotrauka

Sausio 28-oji – Europos duomenų apsaugos diena.

AVINAS. Produktyvi diena. Pravartu tvarkyti namų ūkio, turtinius reikalus, labiau pasirūpinti savo augintiniais. Jeigu jaučiatės kupini energijos, nevenkite ir kitaip padirbėti, pasportuoti.

JAUTIS. Tikėtina aktyvi veikla, intensyvus bendravimas. Skirkite pasimatymus, organizuokite renginius, sportuokite, megzkite pažintis, rodykite savo išmanymą, talentus bei tam skatinkite vaikus.

DVYNIAI. Jeigu leidžia galimybės, tiktų praturtinti garderobą viena kita madinga detale arba pasirūpinti namų komfortu. Vakare bendraukite kuo subtiliau, venkite aitrinti senas nuoskaudas.

VĖŽYS. Šiandien galite tikėtis malonių akimirkų, kurias atneš bendravimas. Protingos jūsų mintys bei idėjos bus įvertintos. Galite gauti intriguojamos informacijos, viliojamą pasiūlymą. Laukia žavi intriga. Tik saugokitės traumų, avarijų.

LIŪTAS. Galite išleisti pinigų, kad nudžiugintumėte dominantį žmogų, patenkintumėte artimųjų poreikius, pagerintumėte gyvenimo sąlygas ar pan. Regis, jums pavyks kažką nustebinti netikėtu siurprizu.

MERGELĖ. Meilei, bendravimui su vaikais, harmonijos atstatymui šeimoje, pramogoms, kūrybinei veiklai bei visokio pobūdžio tobulėjimui ši diena kaip tik. Stenkitės ir vakare išsaugoti pozityvias emocijas bei niekam nepakenkti.

SVARSTYKLĖS. Regis, jums seksis kūrybinė veikla. Raskite galimybę apsaugoti savo asmeninę erdvę ir privatumą, pasistenkite susivokti savyje bei anksčiau eikite miegoti, jei norite, kad dienos pozityvo nesugadintų vakaro paslydimai. Saugokite sveikatą.

SKORPIONAS. Šiandieną sustiprės jūsų apetitas naujovėms, pažintims. Nuobodžiauti išties neteks. Tikėtini šaunūs pabendravimai, susitikimai su jums įdomiais žmonėmis. Jeigu patys ką nors organizuosite, galite sublizgėti.

ŠAULYS. Ši diena gali būti puiki, tik pasistenkite, kad jūsų norai, jausmai atitiktų situaciją ir būtų priimtini aplinkiniams. Niekur neužtrukite iki vėlumos, jeigu nenorite nemalonių staigmenų vėlų vakarą.

OŽIARAGIS. Regis, jums nestigs optimizmo, norėsis išskleisti sparnus ir pakilti kiek aukščiau įprastos kasdienybės. Galbūt pasireikšite sporto, kūrybos srityje, ką nors sužavėsite ar patys įsimylėsite. Galite susidomėti egzotiškos kelionės pasiūlymu.

VANDENIS. Tai gali būti gilesnių psichologinių apmąstymų diena. Gilinsitės į savo ar ne savo asmenybę, gyvenimo kelių pasirinkimus. Regis, savikritiška analizė jums labai pravers.

ŽUVYS. Šiandien verta užsiimti veikla, kuriai reikia kūrybingumo bei meilės. Seksis rungtyniauti, bendrauti su bendraminčiais, taisyti pašlijusius santykius, pasireikšti ar pan. Tačiau vėlai vakare kažkas gali sugadinti nuotaiką ir savijautą.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video