2024/03/01

 

HOROSKOPAS SAUSIO 22 D.

Pixabay nuotrauka

Sausio 22-oji – Pasaulinė sniego diena.

AVINAS. Rytas gana produktyvus. Galite susitarti dėl bendradarbiavimo, informacijos. Tikriausiai turėsite reikalų, susijusių su transportavimu, technikos pirkimu-pardavimu ar remontu, reklama, žiniasklaida. Popiet saugokitės apgaulių.

JAUTIS. Šiandien daug galvosite apie nuosavybės, gyvenamosios vietos, materialinius, piniginius klausimus. Galbūt imsite kreditą, paskolą, pirksite techninę prekę ar ką nors pateiksite taisyti, parduoti.

DVYNIAI. Jeigu šiandien visiems gadinsite nuotaiką, vadinasi, jus slegia nesusipratimai bendraujant, per tuščia piniginė ar nerealizuoti materialiniai norai. Saugokitės sukčių bei patys nesukčiaukite.

VĖŽYS. Regis, jums bus svarbu susitarti dėl tolesnio dalykinių ar asmeninių santykių pobūdžio, finansinių reikalų. Visgi vargu ar pavyks būti suprastiems, įvertintiems. Galimas slaptos provokacijos, klaidinimai.

LIŪTAS. Iš ryto nemažai nuveiksite, jeigu pasitelksite kolektyvą, bendraminčius. Popiet labiau tykos nesusipratima,. Problemų gali sukelti finansinės operacijos, viešai išsakytos mintys, atskleisti slapti duomenys ar kt.

MERGELĖ. Diena bus darbinga ir pralėks beveik nepastebimai. Visgi nebūtinai pavyks viską padaryti taip, kaip norite ir tikitės. Daug kas priklausys nuo aplinkybių. Galite būti suklaidinti, įvelti į nesusipratimus, apgauti.

SVARSTYKLĖS. Rytas palankus mokytis, skaityti paskaitas, publikuoti, tyrinėti, įrodinėti savo teisybę, siekti objektyvumo. Galbūt kontaktuosite su užsieniečiais ar įtakingais veikėjais. Visgi nepervertinkite galimybių, ypač popiet.

SKORPIONAS. Šiandieną gali kiek nustebinti šeimos narių, vaikų pareiškimai apie rankpinigių padidinimo būtinybę, nepatenkintus poreikius. Jei turite meilės ryšį už namų sienų, tai ir tas asmuo gali pateikti naujų reikalavimų.

ŠAULYS. Šiandien labai svarbūs bus ryšiai su kitais žmonėmis. Pažįstami asmenys gali pateikti svarbių pasiūlymų arba pasitarnauti kaip tarpininkai. Būkite apdairūs, viską tikrinkite, nieko aklai nepasirašinėkite.

OŽIARAGIS. Turėkite omenyje, kad melo kojos yra trumpos ir be sąžiningo požiūrio bei atvirumo toli nenukeliausite. Atvirumas taip pat turėtų būti taktiškas. Nesišaipykite iš kitų žmonių trūkumų. Pagalvokite, ką jų vietoje jaustumėte jūs.

VANDENIS. Šiandien aktualūs bus su meile, kūryba, vaikais susiję reikalai. Kažkokie santykiai ar pasiūlymai vers rinktis. Sunku bus atsisakyti rizikingos avantiūros, nors ir baugins galimi nuostoliai.

ŽUVYS. Šiandien teks mėginti suderinti asmeninius ir profesinius interesus. Stigs veiklumo, iniciatyvos, nesinorės stengtis. Nuotaiką gali sugadinti kas nors iš aplinkinių. Nesielkite aplaidžiai ir nerizikuokite gatvėje.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video