2024/03/02

 

HOROSKOPAS SAUSIO 21 D.

Unsplash nuotrauka

Sausio 21-oji – Tarptautinė sportinių kelnių diena.

AVINAS. Šiandien gauta informacija, žinios, pokalbiai su kaimynais, artimaisiais gali pasitarnauti jūsų labui. Visgi susilaikykite nuo rizikingų išdaigų, kontroliuokite save. Galite patirti nuostolį, ką nors sugadinti.

JAUTIS. Tai, ką dabar nuspręsite dėl savo materialinės, turtinės padėties, veikiausiai įgyvendinsite bet kokia kaina. Tinkama diena naršyti po darbo rinką.

DVYNIAI. Emocijos, nuotaikos ims viršų prieš blaivų protą, tačiau gali pažadinti giluminę išmintį, dvasingumo poreikį. Galbūt įsigysite trokštamą kelionę.

VĖŽYS. Pasijusite pervargę, pasiilgę ramybės, geros muzikos, intymumo. Pravartu pasirūpinti savimi, kūno ir sielos sveikata. Labiau klausykitės savo intuicijos, niekur neskubėkite.

LIŪTAS. Galimos įdomios pažintys, susitikimai su bendraminčiais. Tačiau ne viskas teiks pasitenkinimą. Įtampos gali kelti su materialine gerove, partnerystės santykiais susiję klausimai.

MERGELĖ. Galite rimtai susimąstyti apie ateities perspektyvas, keliones, studijų reikalus arba visos mintys suksis apie sveikatą. Regis, vyksite į renginį arba susitiksite su draugais.

SVARSTYKLĖS. Ši diena kels ūpą išsiveržti iš rutinos. Visgi tai neatneš norimo atsipalaidavimo. Regis, nerimausite dėl atestacijos ar permainos darbe, mokslo rezultatų ar kt. Atsargiau su nepažįstamais veikėjais. Saugokite vaikus.

SKORPIONAS. Regis, ūgtels apetitas turtui, pinigams, materialinei gerovei. Arba tiesiog su tam tikru pavydu domėsitės kitų asmenų praturtėjimais, pasiekimais, finansinėmis galimybėmis.

ŠAULYS. Šiandien galite sužinoti, ką iš tikrųjų apie jus galvoja kiti žmonės. Geriau būtų išvengti susipriešinimo ir tą informaciją priimti kaip pamoką, akių atvėrimą. Ieškokite to, kas jungia, o ne skiria.

OŽIARAGIS. Priklausomai nuo savo finansinių galimybių, turbūt planuosite įvaizdžio keitimą, grožio ir sveikatinimosi procedūras arba net naminio gyvūno įsigijimą.

VANDENIS. Ši diena žada romantišką ir kūrybinį polėkį. Svarbiausia tikėti, kad patys esate savo laimės kalviai. Darysite stiprią įtaką vaikams. Geros mintys ryškiau apšvies kelią, o gal net jį parodys, jeigu pasiklydote migloje.

ŽUVYS. Palikite ramybėje praeitį ir galvokite apie tas viltis, kurias galite realizuoti. Nekaltinkite aplinkinių, kad jie labiausiai rūpinasi savimi – tai yra normalu. Verčiau patys pagalvokite apie tuos, kuriems iš tikrųjų nesiseka ir tikrai reikia pagalbos bei užuojautos.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video