2024/03/01

 

HOROSKOPAS SAUSIO 15 D.

Unsplash nuotrauka

Sausio 15-oji – Klaipėdos krašto diena.

AVINAS. Galite turėti reikalų su ligoninėmis, labdaros įstaigomis, socialinėmis institucijomis. Kitose srityse bus geriau, jeigu atsipalaiduosite ir leisite įvykiams klostytis savaime. Pasisaugokite sukčių.

JAUTIS. Šiandien norėsis pasikalbėti su artimaisiais, draugais ir gauti patarimų. Tik nepersistenkite bandydami save pateisinti ar pagražinti. Galima pradėti naujus projektus.

DVYNIAI. Įtemptai dirbsite. Galite avansu gauti atlygį arba patys mokėti už dar neatliktą paslaugą. Galbūt gausite kvietimą atvykti į darbo pokalbį, bet jį svarbu laiku pastebėti. Seksis užsiimti slapta veikla, menu.

VĖŽYS. Šiandien gali atsirasti proga pademonstruoti išskirtines savybes, kompetenciją. Būsite nusiteikę filosofuoti, stebėti, kas vyksta aplink, aiškintis priežastis ir pasekmes.

LIŪTAS. Šiandien bus sudėtinga numatyti, kaip klostysis finansinė situacija, jeigu priimsite vienokį ar kitokį sprendimą. Gana lengva apsigauti bei apgauti kitus. Naudokitės įgyta patirtimi ir pasitelkite įžvalgą.

MERGELĖ. Šiandien priklausysite nuo aplinkinių geros valios. Jeigu jaučiatės teisūs, stenkitės rasti palaikymą. Flirtas socialiniuose tinkluose gali sukelti romantiškų vilčių.

SVARSTYKLĖS. Ši diena bus kupina darbų, pareigų. Galite padaryti įspūdį potencialiam darbdaviui. Pravartu ieškoti galimybės įsidarbinti ar pakeisti darbą, gydytis ar lankyti ligonius, rūpintis įvaizdžiu, higiena, grožiu.

SKORPIONAS. Ši diena žada pagundų, galite susipažinti su neįprastais žmonėmis. Jeigu turite antrąją pusę, veikiausiai jūsų koketavimai neliks nepastebėti. Atkreipkite dėmesį į vaikų interesus bei pomėgius.

ŠAULYS. Diena bus žymiai ramesnė, jeigu galite likti namuose. O jei tai neįmanoma, mintys suksis apie asmeninius ir artimųjų reikalus. Tai nepadės produktyviai dirbti.

OŽIARAGIS. Galimi susitikimai, kurių metu nuskambės neblogos idėjos, o gal ir pažadai. Intensyviai bendraudami galite atrasti atsakymus į painius klausimus. Galite imti ar teikti interviu.

VANDENIS. Šiandien jums norėsis lengvo pasipelnymo bei žemiškų malonumų. Iš nelegalios ar nedeklaruojamos veiklos galimas šioks toks uždarbis. Visgi bus lengva įsivelti į suktybes ar tapti sukčių taikiniu.

ŽUVYS. Labai jautriai į viską reaguosite. Itin rūpės artimos aplinkos žmonių gyvenimo aktualijos. Regis, nesunkiai rasite atsakymus į keblius klausimus. Gali pasitvirtinti kai kurie mistiniai dalykai, prietarai

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

PALIKTI KOMENTARĄ

Rekomenduojami video